wtorek 27.09.2022

Imieniny: Damiana Amadeusza

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Rozpoczynają nowy rokDuszpasterstwo Crux oraz Liturgiczna Służba Ołtarza działające przy parafii św. Andrzeja Apostoła zapraszają dzieci i młodzież naszego miasta do wstąpienia w swoje szeregi.


Fot. Organizator Fot. Organizator


Każdy rok szkolno-katechetyczny przepełniony jest czasem spotkania z Chrystusem, doświadczeniem wspólnoty z drugim człowiekiem i troską o swój osobisty rozwój. Czas roku formacyjnego przepełniony jest także wieloma wyjazdami i wydarzeniami, które za cel stawiają sobie dobre wychowanie młodego człowieka. Towarzystwo Salezjańskie od lat działa na polu wychowania młodzieży w Gminie Środa Śląska, prowadząc Oratorium, jako miejsce zajęć i spotkań dzieci oraz młodzieży. Co roku również organizuje różne formy spędzenia czasu zawierające elementy wychowawcze i profilaktyczne – promując wartości chrześcijańskie.

Przykładem może być ostatnio zorganizowany wyjazd integracyjny, podczas którego udało się ukazać jak ważne są głębokie relacje z Chrystusem oraz troska o swój rozwój. Czas ten przepełniony był spojrzeniem na teatr, sport i intelektualny rozwój młodego człowieka. Na realizację tego zadania Towarzystwo Salezjańskie otrzymało dofinansowanie z budżetu Gminy Środa Śląska w kwocie 10 tys. zł, co stanowi 65,68% wartości zadania.

Animatorzy Oratorium
  • ale powiedział(a) Więcej
    sesja Rady Miejskiej będzie jutro 13 minut temu.
  • DSR powiedział(a) Więcej
    Wiem ze nie w temacie ,ale kiedy bedzie nagranie wideo z sesji rady miejskiej ktore odbylo sie 26.09 ? Czekam godzinę temu.
  • nanana powiedział(a) Więcej
    Pewnie sam się zgłosił, bo nasi "kryminalni" zajęci ściganiem PZ i pewnie wkrótce jego też złapią, znaczy się zgłosi się! 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…