sobota 01.04.2023

Imieniny: Grażyny Ireny

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Sparingowa sobota w Klubie Glory

Skomentuj„Przeciwdziałanie narkomanii oraz uzależnieniom przez sport” to przewodnie hasło I Turnieju Sparingowego w Klubie Glory, który odbył się 11 marca.


Fot. UM w Środzie Śląskiej Fot. UM w Środzie Śląskiej


W sali przy Stadionie piłkarskim Polonii w Środzie Śląskiej Klub Glory zorganizował pełne emocji widowisko dla miłośników boksu. Odbyło się tam 15 walk sparingowych, w których udział wzięli bokserzy z Klubu Glory, a także z Wołowa, Głogowa, Wrocławia, a nawet ze Szczecina. Turniej rozpoczął Prezes i jednocześnie jeden z trenerów Klubu Radosław Pupin, nie kryjąc zadowolenia z frekwencji. Zaznaczył, że do organizacji sparingu oraz do prowadzenia treningów w dużym stopniu zaangażowany jest obywatel Ukrainy trener - Wladymir Blizniuk.

Klub funkcjonuje na nowo po długiej przerwie, podczas której wyremontowana została hala treningowa. Wcześniej treningi organizowane były w hali sportowej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Środzie Śląskiej. Remont sali treningowej przy Stadionie  otwiera przed zawodnikami i trenerami nowe możliwości rozwoju.

Gmina Środa Śląska przeznaczyła na remont tego miejsca 76 tys. zł, a pracami remontowymi zajął się średzki Ośrodek Sportu i Rekreacji . Burmistrz Środy Śląskiej przywitał zawodników życząc im sukcesów, zwycięstw i osiągnięć sportowych, a także siły, wytrwałości i determinacji.

- To miejsce dzisiaj przybiera nowy wymiar, tu dzieje się dużo dobrych rzeczy – zaznaczył burmistrz Adam Ruciński. Wyraził także uznanie i podziw dla Prezesa Klubu za stworzenie tego miejsca, za mobilizowanie młodzieży do aktywności, przekazanie sportowej energii osobom, które chcą trenować tę dyscyplinę.

- Sporty siłowe, boks, kick-boxing są wspierane przez Gminę Środa Śląska dotacjami, promocją, ale także takim miejscem dedykowanym wyłącznie dla tego sportu - dodał burmistrz.

Na koniec organizator podziękował burmistrzowi za pomoc finansową bez którego nie możliwe było by stworzenie miejsca dla miłośników boksu w Środzie Śląskiej, a także za wsparcie materialne przy organizacji sparingu.

(prg)

Nie tylko piłką nasz lokalny sport stoi 🙂 Dziś w Środzie Śląskiej góruje boks 🥊

Posted by Roland Gazeta Środa Śląska Powiat Średzki on Saturday, March 11, 2023

boximage003

boximage005

boximage007
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )
ŚRODA ŚLĄSKA pogoda

Lokalne ogłoszenia drobne

09.03.2023 18:03 wrote:

Sprzedam dom w trakcie remontu w miejscowości Wilczków. Powiat średzki. Powierzchnia 77,40 m2 (3 izby plus łazienka i toa…

09.03.2023 16:12 wrote:

Sprzedam mieszkanie do remontu o powierzchni 50 m kw. (2 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój). Mieszkanie znajduje się w dobrym …

02.03.2023 10:45 wrote:

SZYBKI KONTAKT - KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - ZADZWOŃ ~!~SKUPUJĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy…

28.02.2023 22:11 wrote:

Wynajmę pomieszczenia o łącznej powierzchni 77 m2 w miejscowości Wilczków gmina Malczyce. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Okna i dr…

komnet internet

hydrotech do gazety nowa reklama

eko006