wtorek 26.10.2021

Imieniny: Lucjana Ewarysta

Fot. UM Fot. UM

Średzcy bokserzy wrócili do treningów i czekają na nowych zawodników

Pn, 21.06.2021 14:01
 •  

Po długiej przerwie w regularnych treningach do spotkań na ringu wrócili bokserzy z Klubu Glory Boxing Środa Śląska. Prezes Klubu zaprasza wszystkich chętnych na treningi na stadionie OSiR oraz do siedziby w gminnym Centrum NGO.


Pandemia zahamowała nieco działalność średzkiego klubu bokserskiego, ale z początkiem czerwca zawodnicy wrócili do wspólnych treningów, które przy sprzyjającej pogodzie odbywają się na świeżym powietrzu. – Bardzo się cieszymy, że wszystko powoli wraca do normalności, w tym nasze regularne spotkania i treningi – zapewnia Radosław Pupin, założyciel i jednocześnie trener Klubu Glory Boxing Środa Śląska. – Zawodnicy trenowali samodzielnie w domach, ale to nigdy nie zastąpi wspólnego spotkania z trenerem ­– tłumaczy Prezes Pupin.

Do grupowych zajęć wrócili klubowi zawodnicy, ale mile widziani są też nowi pięściarze, którzy chcą spróbować swoich sił w tym sporcie. – Czekamy i zapraszamy wszystkich chętnych na pierwszy trening, który zawsze jest całkowicie darmowy. Można przyjść, spróbować swoich sił w boksie podczas treningu, który poprowadzą profesjonalni trenerzy, a jednocześnie mistrzowie Polski i świata w kickboxingu – zachęca Radosław Pupin.

Treningi bokserów z Klubu Glory Boxng Środa Śląska odbywają się środy i piątki o godz. 17.00 na stadionie OSiR w Środzie Śląskiej, obok siedziby Centrum NGO, gdzie przedstawiciele klubu dyżurują we wtorki między godz. 14-15. Więcej szczegółów dot. treningów oraz działalności klubu udziela Prezes Klubu pod nr tel. 660 700 309.

(prg)

boks box

 • 0
 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Seniorka powiedział(a) Więcej
  W zamkniętym pomieszczeniu nie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa? Może Pan Burmistrz odpowie! godzinę temu.
 • Senior powiedział(a) Więcej
  A wirusów nie było?Pandemia się skończyła. godzinę temu.
 • jAROSLAW powiedział(a) Więcej
  RUSKI ład 3 godziny temu.
 • Eryk aka Robert aka Grzegorz a powiedział(a) Więcej
  I jeszcze widzę, że przedstawiciele rodzinki tego bydlaka również dobrze bawią się na... 3 godziny temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

28.09.2021 13:24 wrote:

Kupię Antyki - Starocie - Stare Pamiątki, Wartościowe Drobiazgi itp. ZA GOTÓWKĘ - ŚRODA ŚLĄSKA i okolice ... Mniejsze Meble, Obrazy i Obr…

0
RAZEM