wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Średzcy bokserzy wrócili do treningów i czekają na nowych zawodników
Po długiej przerwie w regularnych treningach do spotkań na ringu wrócili bokserzy z Klubu Glory Boxing Środa Śląska. Prezes Klubu zaprasza wszystkich chętnych na treningi na stadionie OSiR oraz do siedziby w gminnym Centrum NGO.

Fot. UM Fot. UM


Pandemia zahamowała nieco działalność średzkiego klubu bokserskiego, ale z początkiem czerwca zawodnicy wrócili do wspólnych treningów, które przy sprzyjającej pogodzie odbywają się na świeżym powietrzu. – Bardzo się cieszymy, że wszystko powoli wraca do normalności, w tym nasze regularne spotkania i treningi – zapewnia Radosław Pupin, założyciel i jednocześnie trener Klubu Glory Boxing Środa Śląska. – Zawodnicy trenowali samodzielnie w domach, ale to nigdy nie zastąpi wspólnego spotkania z trenerem ­– tłumaczy Prezes Pupin.

Do grupowych zajęć wrócili klubowi zawodnicy, ale mile widziani są też nowi pięściarze, którzy chcą spróbować swoich sił w tym sporcie. – Czekamy i zapraszamy wszystkich chętnych na pierwszy trening, który zawsze jest całkowicie darmowy. Można przyjść, spróbować swoich sił w boksie podczas treningu, który poprowadzą profesjonalni trenerzy, a jednocześnie mistrzowie Polski i świata w kickboxingu – zachęca Radosław Pupin.

Treningi bokserów z Klubu Glory Boxng Środa Śląska odbywają się środy i piątki o godz. 17.00 na stadionie OSiR w Środzie Śląskiej, obok siedziby Centrum NGO, gdzie przedstawiciele klubu dyżurują we wtorki między godz. 14-15. Więcej szczegółów dot. treningów oraz działalności klubu udziela Prezes Klubu pod nr tel. 660 700 309.

(prg)

boks box

 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Pacholku Brukseli zobacz jak wygląda gospodarka Niemiec a jak Polski. Wszystkie zakłady na strefie są praktycznie Niemieckie. Niemcy to bogaty kraj... godzinę temu.
 • Lolo powiedział(a) Więcej
  Policji tą krajowa mapa jest potrzebna jak pani lekkich obyczajów majtki. Policja jak się domyślam ma co robić. godzinę temu.
 • Donald T powiedział(a) Więcej
  Donald T napisał:
  Wszystko co Polskie - Niemcom oddam. To wam gwarantuję !!!! DONALD volksdojcz.
  2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…