Średzcy nauczyciele o strajku (wideo)
Publikacja: 12.04.2019 14:54
Aktualizacja: 15.10.2025 19:05
oprac. TVi ROLAND
Wczoraj spotkaliśmy się z członkami jednego z dwóch komitetów strajkowych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej.
Przed kamerą zgodzili się przedstawić swoje stanowisko nauczyciele z oddziału gimnazjalnego - przewodniczący komitetu strajkowego, Paweł Marcinkowski i członek, Sylwia Kasprzycka - Żuk.
(red) / fot. wk
Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343








