poniedziałek 25.09.2023

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Średzka Liga Młodych Talentów zakończona!

SkomentujI edycja Średzkiej Ligi Młodych Talentów dobiegła końca. W ostatnim dniu rozgrywek, trwających łącznie przez pięć weekendów, wszyscy młodzi uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.


Fot. ŚLMT [FB] Fot. ŚLMT [FB]


W trakcie trwającego cyklu w rozgrywkach Skrzatów, Żaków oraz Orlików udział wzięły drużyny z powiatu wołowskiego oraz średzkiego, w tym drużyny zrzeszone w Średzkim Zrzeszeniu LZS.

Łącznie zostało rozegranych 180 meczów, w których udział wzięło ponad 150 dzieci. Strzelono mnóstwo bramek, a parady bramkarskie zapierały dech w piersi niejednego rodzica i trenera. Ogrom dryblingów i pojedynków w obronie w grze 1v1 oraz pięknych podań do wybiegającego kolegi czy koleżanki cieszył obserwujących kibiców i napawał dumą zarówno trenerów, jak i rodziców biegających za piłką pociech.

Wielka radość ze strzelonych bramek, czasem i smutku po jej utracie, ale przede wszystkim walka młodych piłkarzy sprawiają, że boiskowe emocje tworzą charaktery młodych sportowców, a w przyszłości silnych młodych ludzi Utwierdza nas to w przekonaniu, że ta edycja Średzka Liga Młodych Talentów nie była jedynie epizodem w rozwoju średzkiej piłki nożnej, ale początkiem czegoś wielkiego.

Drużyny biorące udział w rozgrywkach:
• LKS Ciechów,
• KP Brzeg Dolny,
• KS Rokita 1946 Brzeg Dolny,
• KS "Skarby" Środa Śląska,
• LZS Zjednoczeni Szczepanów.

Dziękujemy trenerom za uczestnictwo ich drużyn, rodzicom za wychowanie swoich dzieci w duchu sportu, zarządowi Wulkan Ogrodnica za udostępnienie boiska, a sponsorowi - firmie Rules PitStop Cafe Środa Śląska - za medale.

Organizatorzy ŚLMT
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

taxi stas

hydrotech do gazety nowa reklama

Nie przegap tych artykułów.