środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Spółka Średzka Woda przypomina o obowiązku posiadania skrzynki pocztowej Spółka Średzka Woda przypomina o obowiązku posiadania skrzynki pocztowej

Średzka Woda: jest problem z niedostarczaniem przesyłek do adresatów!

Śr, 25.08.2021 13:49
 •  

Średzka Woda Sp. z o.o. boryka się z problemem niedostarczania przesyłek listowych do adresatów. Przyczyną jest brak skrzynek pocztowych w nieruchomościach odbiorców usług. Faktury wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej nie mogą zostać doręczone i wracają do nadawcy.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że zaistniała sytuacja nie będzie podstawą do reklamacji i nienaliczania odsetek za nieterminową płatność za wykonane usługi.

Pragniemy przypomnieć, że istnieje obowiązek posiadania skrzynki pocztowej wynikający z art. 40 ustawy Prawo pocztowe. Prosimy odbiorców usług o realizację tego obowiązku. Jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, Spółka może, zgodnie z art. 127 Prawa pocztowego, zgłosić brak skrzynki pocztowej do Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, co w konsekwencji grozi nałożeniem kary pieniężnej.

Jednocześnie zachęcamy do odbioru faktur drogą elektroniczną. Aby otrzymywać faktury elektroniczne należy wypełnić oświadczenie i przesłać je do Spółki w formie papierowej lub elektronicznej. Oświadczenie znajduje się na stronie Spółki w zakładce Pliki do pobrania, pkt 16, link do oświadczenia lub bezpośrednio na stronie tutaj.

Przesyłanie faktur drogą elektroniczną zapewnia pewność i szybkość dostarczenia oraz wygodną formę przechowywania.

Średzka Woda Sp. z o.o.
w Środzie Śląskiej

 • 11
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Pain T powiedział(a) Więcej
  O widzę logo, pewnie był konkurs. CZeka na nagrodę pewnie. 39 minut temu.
 • Beka powiedział(a) Więcej
  Od tamtego roku co miesiąc tacy jak Ty pisali, że zaszczepionym tydzień, dwa, może miesiąc i zejdą. Co chwila zmieniacie wersję, teraz czekasz?... 44 minut temu
 • Anonim powiedział(a) Więcej
  Myślisz że sanepid nie widział tego bałaganu? Lepiej było cicho siedzieć i się nie skarżyć bo warunki nie są aż takie złe? Ludzie nie... 50 minut temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…