niedziela 14.07.2024

Imieniny: Bonawentury Stelii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Średzki Młodzieżowy Bar Mleczny coraz bliżej

SkomentujRozpoczęły się prace nad remontem lokalu gdzie powstaje Średzki Młodzieżowy Bar Mleczny dzięki dużemu wsparciu finansowemu z budżetu Gminy Środa Śląska oraz we współpracy ze Stowarzyszeniem Projekt 71.


Fot. Młodzieżowa Rada Miejska Fot. Młodzieżowa Rada Miejska


Dzięki inicjatywie Młodzieżowej Rady Miejskiej w naszym mieście znajdzie się lokal przeznaczony dla młodzieży w którym będzie możliwość poczekania na autobus czy spotkania się z przyjaciółmi po szkole.

W barze przewidziane jest wydawanie ciepłych smacznych posiłków oraz zagospodarowanie miejsca na strefę „chill-zone” gdzie będzie możliwość zagrania w piłkarzyki, bilarda lub na konsoli.

- Remont przebiega bardzo sprawnie, nasza wizja miejsca dla młodzieży staje się faktem. Przygotowaliśmy dla naszych rówieśników mnóstwo niespodzianek w środku, które umilą im spędzanie czasu, a także stworzą miejsce, którego jeszcze nie było. Strasznie jesteśmy z tego dumni. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagają. W szczególności Domu  Kultury i Gminie Środa Śląska z Panem Burmistrzem na czele - dodaje Jakub Fedoszczak, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej, Pełnomocnik Stowarzyszenia Projekt 71 w powiecie średzkim.

Łącznie około 20 młodych ludzi przyczynia się do tworzenia tego miejsca. W skład osób kierujących tworzeniem lokalu przyczyniają się Jakub Fedoszczak Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej, Pełnomocnik Stowarzyszenia Projekt 71 w powiecie średzkim Tymoteusz Wysocki – Przewodniczący zespołem ds. lokalu, Wiktor Bronowicki – koordynator organizacyjny oraz Jakub Rydzanicz – koordynator prac remontowych.

Dalsze postępy nad tworzeniem Młodzieżowego Baru Mlecznego można obserwować na social mediach, ale także na specjalnych kanałach społecznościowych Młodzieżowego Baru Mlecznego:

Instagram https://instagram.com/mbm.youngzone
Facebook https://facebook.com/mbm.youngzone

MRM

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.