sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Sukces MLKS Polonia doceniony
Okazją do spotkania oraz wręczenia gratulacji i okolicznościowych upominków od władz średzkiej Gminy dla zawodników, trenerów i działaczy MLKS Polonia Środa Śląska był wywalczony w czerwcu awans drużyny seniorów do IV ligi piłkarskiej.

Fot. UM Fot. UM


- Sukces ten niewątpliwie był długo wyczekiwany, ale patrząc na wynik po rundzie jesiennej jednak trochę niespodziewany i tym bardziej radość z niego jest większa – mówił do zawodników, trenera oraz członków Zarządu Polonii burmistrz Adam Ruciński. – Ze strony władz Miasta i Gminy Środa Śląska wielkie gratulacje dla całego Klubu. Wynik mówi sam na siebie, zwłaszcza osiągnięty na meczu wyjazdowym. Formacja ofensywna, jak i defensywna funkcjonuje właściwie i właśnie dlatego zasłużyliście na ten sukces.

Włodarz średzkiej Gminy wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Jerzym Krycińskim wręczyli zawodnikom, trenerowi oraz członkom Zarządu MLKS Polonia pamiątkowe listy gratulacyjne i drobne upominki.

Wyróżniony przez władze Miasta i Gminy został także Paweł Lipnicki, fotograf klubowy MLKS Polonia. – Zdjęcie, które trafiło na okładkę ostatniego Expressu Średzkiego jest genialnym uchwyceniem tej eksplozji radości, jaką okazali zawodnicy po meczu w Kobierzycach. Trzeba mieć ogromny talent, żeby takie zdjęcia tworzyć – mówił burmistrz Adam Ruciński.

List gratulacyjny otrzymał również wierny kibic MLKS Polonia Józef Żołnierczyk. Śledził on zwycięskie spotkanie MLKS Polonia – GKS Kobierzyce, które zdecydowało o awansie do IV ligi i na trybunach kibicował z wieloma innymi fanami Polonii, a po meczu dumnie paradował z flagą Miasta i Gminy Środa Śląska, świętując sukces MLKS Polonia.

- Serdecznie gratuluję w imieniu całej Rady Miejskiej i społeczności gminnej – zwrócił się do członków Klubu Jerzy Kryciński, przewodniczący Rady Miejskiej. – Jesteśmy po to, aby Was wspierać, słuchać, pomagać. Podziękowania i gratulacje przede wszystkim dla zawodników za ten oczekiwany sukces po ponad dekadzie. Trenerowi gratuluję mentalnego ukształtowania całej drużyny i motywowania do tego awansu – dodał Jerzy Kryciński. Radę Miejską na spotkaniu reprezentowali także radny Arkadiusz Hibner oraz radny Paweł Rosenbeiger, którzy przed laty grali w grupach młodzieżowych MLKS Polonia.

- Wiele już powiedziałem chłopakom po sobotnim meczu, wszystkim im i trenerowi należą się wielkie gratulacje – podsumował w kilku słowach Mariusz Kargol, prezes Klubu MLKS Polonia Środa Śląska. Burmistrz Adam Ruciński przygotował także motywującą na przyszły sezon niespodziankę dla zawodników, trenera i członków Zarządu MLKS Polonia.

(prg)

<-- || -->

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 3 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 3 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…