sobota 06.03.2021

Imieniny: Róży Wiktora

Sztab Cukiernia Yogi Wilkszyn i Dom Kultury Środa Śląska biją jednym sercem dla WOŚP

Sztab Cukiernia Yogi Wilkszyn i Dom Kultury Środa Śląska biją jednym sercem dla WOŚP

Pn, 25.01.2021 18:19

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Wilkszyna i Dom Kultury ze Środy Śląskiej połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem zbierają pieniądze w ramach 29 finału dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.-Sztab WOŚP Wilkszyn zaprosił do współpracy Dom Kultury w Środzie Śląskiej, by zagrać w jednej drużynie tak, aby poruszyć serca mieszkańców i zebrać jak najwięcej pieniędzy dla podopiecznych fundacji – informuje Monika Szymanowska, szef sztabu WOŚP Cukiernia Yogi Wilkszyn. Na grupie Facebookowej Wilkszyńskie Licytacje Allegro-SZTAB WOŚP WILKSZYN razem z DK Środa Śląska już od kilku tygodni można licytować zarówno wartościowe przedmioty, jak i niematerialne atrakcje, takie jak np. zwiedzanie wieży kontroli lotów, czy udział w teledysku piosenki dziecięcej.

Wybór jest ogromny, dlatego warto dołączyć do grupy i spełnić swoje marzenie, jednocześnie pomagając innym. - Jutro na Facebooku pojawią się też licytacje przygotowane przez Dom Kultury w Środzie Śląskiej, wsparte przez średzki OSiR – zapowiada Grzegorz Ptaszyński, dyrektor średzkiego Domu Kultury. Licytacje będą promowane na grupie FB pn” Średzkie Licytacje Allegro – Sztab WOŚP Wilkszyn razem z DK Środa Śląska”.

W programie partnerów takich jak Sztab z Wilkszyna, średzki Dom Kultury, Kopalnia Wrocław oraz sztab WOŚP Oborniki Śląskie nie zabraknie atrakcji dla wpierających fundację Jurka Owsiaka. Będą licytacje, koncerty, występy i wiele atrakcji, które mimo trwającej pandemii udało się przygotować zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Siedziba sztabu już od 3 lat mieści się w Wilkszynie, ale wolontariuszy będzie można spotkać także na ulicach Środy Śląskiej i Gminy Oborniki Śląskie. Zachęcamy wszystkich do wsparcia zbiórki, więcej szczegółów dotyczących finału  już wkrótce.

(prg)

grafika wilkszyn z dk
powrót na górę
 • SzerLook powiedział(a) Więcej
  Bury napisał:
  Komunistyczny belkot. Dla zdrajcow Ojczyzny czyli komunisycznych pachołków Moskwy - jest tylko jedna...
  4 godziny temu.
 • Jojo powiedział(a) Więcej
   Nutko, proszę doczytać czym jest bioaerozol i skąd się bierze w zabiegach stomatologicznych. Przyłbica... 6 godzin temu.
 • Jojo powiedział(a) Więcej
  Lekarze nie nosili maseczek z filtrem, tylko chirurgiczne, takie jak ja nosze. Dopiero teraz weszły maseczki... 6 godzin temu.
 • Nutka powiedział(a) Więcej
  Nie przyszło Ci do głowy, że dentysta zakłada najczęściej przyłbicę dlatego żeby nie wdychać  i... 7 godzin temu.
 • Bury powiedział(a) Więcej
  Komunistyczny belkot. Dla zdrajcow Ojczyzny czyli komunisycznych pachołków Moskwy - jest tylko jedna kara.  7 godzin temu.
 • Nutks powiedział(a) Więcej
  Jojo czy nie widzisz różnicy ? Lekarz na sali operacyjnej, warunki sterylne, maseczka z filtrem zmieniana... 7 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …