poniedziałek 25.09.2023

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Takiej kumulacji atrakcji na Dniu Dziecka jeszcze w Środzie nie było!

Skomentuj



Widok mnóstwa radosnych i zadowolonych dzieci z pewnością jest powodem do satysfakcji dla wszystkich, którzy brali udział w przygotowaniu Gminnego Dnia Dziecka w Środzie Śląskiej, a przede wszystkim głównych organizatorów - Gminy Środa Śląska i Domu Kultury w Środzie Śląskiej.


Fot. Dom Kultury w Środzie Śląskiej [Fb] Fot. Dom Kultury w Środzie Śląskiej [Fb]


3 czerwca w parku miejskim zachęt do dobrej zabawy było bez liku, a pochlebne opinie uczestników potwierdzają, że była to bardzo udana impreza.

Park podzielono na dwie strefy - aktywności i prezentacji, w których oferowano przeróżne atrakcje. Były m.in. dmuchańce, kule wodne, łódki, eurobungee oraz zagroda z alpakami. Straż Miejska przygotowała miasteczko ruchu drogowego, OSP z Rakoszyc wodne strzelanie do celu, OSP Brodno szaleństwo w pianie (piana party), OSP Bukówek zaprezentowała sprzęt ratowniczy i podstawy udzielania pierwszej pomocy, OSP Cesarzowice zorganizowała tor przeszkód, a Komenda Powiatowa Policji pokazy radiowozów i sprzętu policyjnego, jazdę gokartem w alkogoglach oraz spotkanie z ulubieńcem dzieci - Komisarzem Lwem. Na stoisku Biblioteki Publicznej oferowano nie tylko książki, ale też gadżety biblioteczne, kolorowe tatuaże i warsztaty iluzjonistyczne z Michałem Sośniakiem, które podsumował ciekawy występ iluzjonisty. Z kolei średzkie Centrum NGO na swoim stoisku promocyjnym przygotowało ciekawe konkursy z nagrodami.

Odbyła się również prezentacja form artystycznych średzkiego Domu Kultury, instrumentalnych i tanecznych poprowadzonych przez Sylwię Dyderską, Michała Gaickiego i Magdalenę Janiak - Deperas, a także turniej świetlic oraz gry i zabawy. Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 przygotowali pokaz autorskich projektów z programowania robotów. Odbył się również turniej szachowy, który poprowadził Oliwer Cedzidło oraz muzyczny happening promujący singiel rodzimego zespołu Folk Message Folk.

Na scenie, prócz popisów dzieci i młodzieży, odbyły się koncerty. Zespół Maskotki nie tylko porwał dzieci do wspólnej zabawy, ale też przygotował niespodziankę - bańkowe show, a zespół Piękni i Młodzi - Dawid Narożny zaprezentował swoje największe hity. Na zakończenie wystąpił DJ.

W tym roku organizatorzy postawili sobie wysoko poprzeczkę i znacznie wzbogacili program gminnych obchodów Dnia dziecka. Czego zatem można spodziewać się na kolejnych? Przekonamy się o tym za rok.

(rol)


Media



   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

taxi stas

Nie przegap tych artykułów.