czwartek 06.10.2022

Imieniny: Artura Brunona

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Tego jeszcze nie było! Bidcar - platforma sprzedaży samochodów już wystartowałaWłaściciele Poleasingowe.pl z Komornik pod Środą Śląską, weszli na rynek samochodowy z rewolucyjnym rozwiązaniem sprzedaży i kupna aut używanych na terenie całej Polski. 


Założyciele Bidcar: Radosław Kopania, Mateusz Laska, Artur Kopania i Przemysław Wałasz Założyciele Bidcar: Radosław Kopania, Mateusz Laska, Artur Kopania i Przemysław Wałasz


Bidcar to pierwsza w Polsce internetowa platforma aukcyjna samochodów używanych dla klientów indywidualnych stworzona przez założycieli działającego już od 2009 r. na średzkim rynku Europejskiego Centrum Remarketingu znanego pod nazwą Poleasingowe.pl. Radosław Kopania, Mateusz Laska, Artur Kopania i Przemysław Wałasz wspólnymi siłami stworzyli Bidcar, aby walczyć z patologiami branży motoryzacyjnej. 

Przekręty ze strony sprzedających są cały czas żywe, kupujący notorycznie muszą zastanawiać się czy oglądany przez nich samochód nie ma przekręconych silników czy ukrytych wad, co ostatecznie i tak wychodzi po dokonanej transakcji. Nowa platforma aukcyjna rozwiązuje ten problem poprzez sprawdzenie stanu wystawianego na sprzedaż pojazdu przez niezależnego rzeczoznawcę. Dodatkowo jako jedyni udostępniają raporty autoDNA (historia przebiegu, uszkodzeń, usterek fabrycznych i kradzieży). Ceny aut na Bidcar są adekwatne do ich stanu, które określa rzeczoznawca, następnie uczestnicy aukcji ustalają najwyższą kwotę jaką są w stanie zapłacić, a sprzedający akceptuje ją, lub nie. Jest to nowatorski model sprzedaży, gwarantujący uczciwość dla obu stron.

Zapytaliśmy założycieli ile trwał proces stworzenia tak obszernego, wyjątkowego systemu działającego na całą Polskę:

- Prace nad platformą aukcyjną Bidcar.pl trwały 3 lata, licząc od skonkretyzowania koncepcji biznesowej. W tym czasie stworzyliśmy system informatyczny złożony z kilku powiązanych aplikacji mobilnych i na komputer: dla kupujących i sprzedających użytkowników, dla rzeczoznawców, dla operatorów czy infolinii. Sieć rzeczoznawców współpracujących z Bidcar.pl w całym kraju oraz marketingową strategię wejścia na rynek zbudowaliśmy w tym roku - wyjaśnia Radosław Kopania, prezes Bidcar. 

(jk)

przechwytywanie w trybie pelnoekranowym 2022 09 22 094209
  • Jola powiedział(a) Więcej
    Jak to za co ?! Za działanie niezgodne z obowiązującymi przepisami tj chociażby za wysyłanie dzieci zdrowych na kwarantanne !!!! I zasłanianie... 2 godziny temu.
  • Kola powiedział(a) Więcej
    Ruciński nadaje się do gry w kulki a nie do rządzenia miastem. 3 godziny temu.
  • Paweł Rosenbeiger powiedział(a) Więcej
    I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od Uchwały Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Nr LV/532/22 z dnia 2 marca 2022 roku w sprawie... 10 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

03.10.2022 08:31 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - PRZED I POWOJENNE STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI DAWNEJ za GOTÓWKĘ ! Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Witraże, Porcelanę…

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…