niedziela 07.03.2021

Imieniny: Tomasza Felicyty

Tego życzą przedszkolaki z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Tego życzą przedszkolaki z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Wt, 21.01.2020 11:02

Grupa Mądrych Sówek z Przedszkola Publicznego w Szczepanowie, za naszym pośrednictwem, składa serdecznie życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.Podczas naszego wspólnego spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę i m.in. opowiedziały jak wyglądają ich bliscy. - Moja babcia ma szare włosy, jest niska i czasami nosi okulary - stwierdziła Nadia. - Mój dziadek jest siwy i lubi się ze mną bawić - podkreślił Kuba.

Jednogłośnie wszystkie przedszkolaki stwierdziły, że uwielbiają swoje babcie za pyszne obiadki, a najlepszą potrawą jest rosół. Z kolei dziadkowie chętnie pobawią się z nimi w wolnych chwilach. 

Były piękne życzenia - dużo uśmiechu, dużo zdrowia, 100 lat życia. Dzieci chętnie opowiadały o wyjątkowych chwilach spędzonych u babć i dziadków, a na zakończenie wykrzyczały: - Kochamy Was!!

Dziękujemy za miłą gościnę, do zobaczenia!

(kb) / fot. kb
powrót na górę
 • kibic v2 powiedział(a) Więcej
  Transmisja zrealizowana dzięki wsparciu gminy => 237 000,00 PLN to 75,95% wartości całego projektu =>... 31 minut temu.
 • Kibic powiedział(a) Więcej
  Proszę, przestań komentować ? 40 minut temu.
 • Ho Ho powiedział(a) Więcej
  Bardzo mnie to boli , że ten amator Woytek pisze o historii Środy Ślaskiej i Polski. A historycy z... 3 godziny temu.
 • Mordo powiedział(a) Więcej
  Ależ bardzo wyraźnie mówi Pan, który z nich według Pana ma rację. Przykre, że w tych czasach obywatele... 3 godziny temu.
 • Jojo powiedział(a) Więcej
  Mimo to sugerujesz, że "maseczka bez filtra noszona dłużej niż 1 godzinę szkodzi",  mówisz też "po co... 4 godziny temu.
 • Grzegorz powiedział(a) Więcej
  Dokładnie dwóch dr opiera swoje wypowiedzi na podstawie badań naukowych i ja nie wypowiadam się który ma... 4 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …