list | artykuł | zdjęcia


Trwa budowa chodnika w miejscowości Jastrzębce


Budowa chodnika w Jastrzębcach zlecona przez Gminę Środa Śląska jest jednym z wielu projektów infrastrukturalnych, które mają na celu poprawę warunków bezpieczeństwa mieszkańców Gminy.




Fot. Gmina Środa Śląska Fot. Gmina Środa Śląska


Skomentuj

W maju Gmina Środa Śląska podpisała umowę z firmą M-BUD ze Środy Śląskiej na budowę chodnika przy drodze powiatowej nr 2066D w miejscowości Jastrzębce.

Obecnie w Jastrzębcach trwają prace budowlane, które mają zakończyć się początkiem lipca br. Koszt budowy chodnika wynosi 360 tys. zł.

W związku z budową chodnika mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu, zwłaszcza dla pieszych. Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania oraz wskazań pracowników na miejscu budowy. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość podczas prowadzenia prac.

(prg)


Google News Logo

Obserwuj nas w Google News!

Dodaj nas do ulubionych źródeł.


 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.