sobota 06.03.2021

Imieniny: Róży Wiktora

Tydzień pełen atrakcji w przedszkolu nr 1

Tydzień pełen atrakcji w przedszkolu nr 1

Pt, 19.02.2021 18:40

Mijający tydzień w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Środzie Śląskiej wypełniony był atrakcjami jakie przypadały na poszczególne dni tygodnia.W poniedziałek obchodziliśmy Światowy Dzień Wielorybów. W tym czasie przedszkolaki wysłuchały ciekawostek o życiu i zwyczajach tych morskich zwierząt oraz wykonały wielorybie prace plastyczne.

We wtorek świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek. Dzieciom przybliżony został sposób "magicznej" wędrówki listu i paczki, nie zabrakło zabaw ruchowych oraz tematycznych prac plastycznych. 

Środa to dzień, w których celem zajęć było uwrażliwianie najmłodszych na kocie sprawy, w tym również potrzebę pomagania bezdomnym zwierzętom. W związku z obchodami Światowego Dnia Kota przedszkolaki dowiedziały się: jak dbać o kota, czym karmić, poznały koci słownik, kocie rekordy oraz kocie ciekawostki. Zaprezentowane zostały rasy kotów, a na zakończenie dzieci wykonały kocie opaski, dyplomy i medale przyjaciół zwierząt.

W tym tygodniu również rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. "Najpiękniejsza kartka walentynkowa". Wyłonieni laureaci otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek. 

Tak pracowitych przedszkolaków można spotkać w naszym przedszkolu. Chętni i gotowi na każde wyzwanie i tak trzymać!

Paulina Kramek
powrót na górę
 • Jojo powiedział(a) Więcej
  Po co zdrowi lekarze noszą w takim razie maseczki np u dentysty? Po co chirurdzy operują w maseczkach? ... 50 minut temu.
 • Nutka powiedział(a) Więcej
  Tak wygląda zabieranie ludziom wolności, a ten który doniósł na sąsiada myśli że jego to nie dotyczy.... 2 godziny temu.
 • Tomasz Strożek powiedział(a) Więcej
  Witam,
  w imieniu zainteresowanych proszę o aktualizację informacji. Jaki jest dalszy plan działań i... 11 godzin temu.
 • Wróżka powiedział(a) Więcej
  Te wasze transmisje pożal sie Boże, z opóźnieniem po 20 minut, i zacinającym się obrazem, możecie sobie... 12 godzin temu.
 • Danka powiedział(a) Więcej
  W przypadku skazania prawomocnym wyrokiem urzędującego wójta - ocena skutków tego zdarzenia następuje... 12 godzin temu.
 • malczycki powiedział(a) Więcej
  Jedno jest pewne. Wyrok pierwszej instancji zapadł. Znając zawziętość tego małego człowieka pewnie się... 13 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …