Uczniowie średzkiej "trójki" sprzątają świat
Publikacja: 05.10.2023 17:33
Aktualizacja: 15.10.2025 20:15
oprac. TVi ROLAND
W Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej "Sprzątanie Świata" trwa już od połowy września.
galeria
Wczoraj uczniowie wzięli udział w VI finale akcji "Sprzątamy Dla Polski", której głównym celem jest walka z zanieczyszczeniami w lasach, parkach, na skwerach i innych terenach zielonych. Akcja ta zapoczątkowała w "EKOtrójce" realizację zadań zawartych w III edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Z ekologią na Ty".
Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej
Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
GALERIA
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343








