list | artykuł | zdjęcia


Uczniowie z Ciechowa na obozie językowym w Dusznikach Zdroju


Po raz kolejny uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciechowie brali udział w obozie językowym "EuroWeek - Szkoła Liderów".




Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy


Skomentuj

W dniach 11-15 września br. uczniowie klas 7a, 8a i 8b wraz z opiekunami p. Maciejem Jakubów i p. Marzeną Cidyło przebywali na obozie w Dusznikach Zdroju. Zajęcia były prowadzone przez wolontariuszy z Azerbejdżanu, Turcji, Wietnamu oraz Polinezji Francuskiej.

Podczas różnorodnych zajęć (rozmów, dyskusji, prezentacji krajów, pracy w grupie, odgrywania scenek, gier i zabaw językowych) uczniowie nie tylko rozwijali swoje umiejętności językowe, zdolności komunikacyjne, poznawali nowe kultury i integrowali się z innymi uczniami, budowali pewność siebie to przede wszystkim dobrze się bawili i efektywnie spędzili ten czas. Wszystkie zajęcia odbywały się w języku angielskim.

Oprócz zajęć, wolontariusze oprowadzili też uczniów po Dusznikach Zdroju przedstawiając im ich historię i pokazując ciekawe miejsca.

Wolontariuszom i organizatorom obozu "EuroWeek - Szkoła Liderów" dziękujemy za możliwości rozwoju zainteresowań naszych uczniów związanych z językiem angielskim.

(M.J.)


Google News Logo

Obserwuj nas w Google News!

Dodaj nas do ulubionych źródeł.


 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.