poniedziałek 02.08.2021

Imieniny: Kariny Gustawa

W Rakoszycach odbędzie się szkolenie z pierwszej pomocy

W Rakoszycach odbędzie się szkolenie z pierwszej pomocy

Śr, 23.06.2021 21:25
 •  

W niedzielę 4 lipca o godz. 14.00 w Rakoszyckim Centrum Czytelnictwa i Kultury Lokalnej odbędzie się szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej “Dotyk Życia”.


Organizatorami wydarzenia są Ochotnicza Straż Pożarna w Rakoszycach oraz Fundacja Ermed. Szkolenie będzie przeprowadzone na poziomie podstawowym i potrwa około 3 godziny. Uczestnicy nauczą się m.in. korzystać z defibrylatora AED.

Koszt szkolenia to 10 złotych, a kwota w całości zostanie przekazana na fundację Ermed, która zajmuje się udzielaniem wielokierunkowej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i ich bliskim. Ponadto fundacja prowadzi działalność prewencyjną i edukacyjną, mającą na celu poprawę bezpieczeństwa drogowego.

Każdy uczestnik niedzielnego szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, który jest uznawany przez pracodawców i instytucje. Zapisów można dokonać pod nr tel. 733 742 737 lub bezpośrednio na miejscu w dniu szkolenia. Organizatorzy przypominają, aby na warsztaty zabrać ze sobą maseczki ochronne.

Partnerami honorowymi wydarzenia są: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Gmina Środa Śląska oraz Dom Kultury w Środzie Śląskiej.

OLO

dotyk zycia

 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Redakcja Rolanda,wspomnienia pana Kopacza interesujące,tylko trochę nie w czasie pisać o... 7 godzin temu.
 • Rodzic powiedział(a) Więcej
  Brawo!  Oderwać dzieci od komputerów, konsol i smartfonów i zachęcać do aktywności, tak... 7 godzin temu.
 • Elżbieta powiedział(a) Więcej
  Tom napisał:
  Opoka napisał:
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie.

  8 godzin temu.
 • Tom powiedział(a) Więcej
  Opoka napisał:
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie.

  8 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

01.08.2021 14:30 wrote:

Osoby zainteresowane zajęciami Aikido proszę o kontakt w sprawie utworzenia sekcji w Środzie  Śląskiej. Tel 787 707 885 lub fb Aikido Środa …

25.07.2021 10:03 wrote:

Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, ozdobne Ramy, Ceramikę, Porcelanę, stare Szkła, kolorowe Szkło z PRL-u, Kryształy, Lampy, Figurki, R…

21.07.2021 05:43 wrote:

Sprzedam ox bile (żółć spożywcza, bydlęca) firmy Allergy Research Group, 500 mg, 100 kapsułek. Uzupełnia naturalną funkcję żółci w wątrobie…

13.07.2021 10:02 wrote:

Stare Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Srebro, Sztućce, Tace, Świeczniki, Plat…