niedziela 28.05.2023

Imieniny: Jaromira Justa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


W tym roku Gminny Dzień Dziecka w Środzie Śląskiej na bogato!

SkomentujJuż 3 czerwca w Parku Miejskim w Środzie Śląskiej odbędzie się Gminny Dzień Dziecka. W tym roku z pewnością będzie niezapomniany.


'


W strefie zabaw na dzieci od 15:00 do 20:30 czeka aż 13 atrakcji, wśród których znajdziemy: kule wodne, łódeczki na wodzie, euro bungee, mega piłkarzyki, kule do skakania, zamek do skakania, zjeżdżalnia rybki, plac zabaw, psi patrol.

Od godz. 15:00 na scenie będzie można obejrzeć występy artystyczne dzieci i młodzieży, którzy uczęszczają na zajęcia muzyczne i taneczne w naszym Domu Kultury.

Pod przewodnictwem Sylwii Dyderskiej wystąpią: Valeriia Lysenko, Marta Kazimierczak, Antonina Grzegorczyn (pianino), Maria Gawlak (skrzypce). Następnie Średzka Szkoła Rocka i Maciek Gaicki oraz grupa taneczna Akademia ruchu i tańca “Bans” prowadzona przez Magdalenę Janiak – Deperas.

Na scenie będzie się dużo działo, bo o 17:30 pojawi się Zespół Maskotki a o 19:30 Zespół Piękni i Młodzi – Dawid Narożny.
Od 20:30 możemy liczyć na zabawę z DJ.

Mnóstwo wrażeń dostarczą dzieciom również gminne jednostki OSP oraz KPP w Środzie Śląskiej poprzez pokazy oraz wspaniałe zabawy edukacyjne i sportowe.

Straż Miejska – miasteczko ruchu drogowego, konkursy
OSP Rakoszyce – wodne strzelanie do celu
OSP Brodno – piana party
OSP Bukówek – prezentacja sprzętu ratowniczego, podstawy udzielania pierwszej pomocy
OSP Cesarzowice – tor przeszkód
KPP Środa Śląska – pokaz radiowozu i sprzętu policyjnego, jazda gokartem w alkogoglach gość specjalny – Komisarz Lew + niespodzianka

Od godz. 15:00 do Środy Śląskiej przyjadą dzieci z okolicznych miejscowości, które uczęszczają na świetlice wiejski, aby zmierzyć się w “turnieju świetlic”. Wszystko pod bacznym okiem opiekunów świetlic.

Jedną z wyjątkowych atrakcji będzie wizyta Alpak z Alpaki Rancho Prawików w godz. 16:00-18:00. Dla Alpak zostanie przygotowany specjalny wybieg, aby czuły się możliwie komfortowo.

Na stoisku Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej znajdziemy mnóstwo ciekawych, własnoręcznie wykonanych gadżetów bibliotecznych, m.in. zakładki do książki. Nie zabraknie kolorowych, zmywalnych tatuaży, które uwielbiają dzieci. Będzie coś także dla miłośników literatury, mianowicie kiermasz książki, podczas którego będzie można nabyć ciekawe publikacje w atrakcyjnych cenach.

Od 16:00 przy stoisku odbędą się warsztaty iluzjonistyczne z Michałem Sośniakiem, które zakończy występ podsumowujący, ok. 17:10.

Przy stoisku Centrum NGO Środa Śląska będzie można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą m.in. plecaki.

Kolejnym ciekawym punktem programu będzie Programowanie robotów – czyli pokaz autorskich projektów przez uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej w godz. 15:00-17:00.

Podczas imprezy odbędzie się także Turniej szachowy – prowadzący Oliwer Cedzidło 15:30 – 17:30. Regulamin turnieju.

Na imprezie pojawi się również Paweł Głód, który przeprowadzi zajęcia gry w tenisa dla najmłodszych.

Podczas imprezy odbędzie się również muzyczny happening – promocja singla Folk Message Folk David Stepień, który obecnie nagrywa płytę.

ZAPRASZAMY!

(DK w Środzie Śląskiej)

8564 n
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...
Z innej beczki - czy ktoś wie gdzie Gmina Środa Śląska publikuje wyniki naborów na stanowiska ...

Lokalne ogłoszenia drobne

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

16.05.2023 17:48 wrote:

Oferuję wykonanie nowych instalacji elektrycznych w domach lub mieszkaniach. Montaż lub modernizację czy wymianę istniejących elementów ins…

17.04.2023 09:07 wrote:

Mam do oddania za darmo łóżeczko dziecięce z materacem ( może być dla dziecka do 6 lat ). Odbiór na własny koszt. Miejsce : Środa Sląska. K…

ogrody pawlowski trawniki www


przyjeciapozegnalne postfb

stihl