sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. ilustracyjne Fot. ilustracyjne

Wakacje ze średzkim Domem Kultury

Pn, 05.07.2021 10:29
 •  

Tegoroczna oferta wakacyjna przygotowana przez Dom Kultury w Środzie Śląskiej wzbogaciła się o nowości. Na dzieci czeka strefa atrakcji, która będzie działać przez całe wakacje. Są też zajęcia taneczne i darmowe seanse w kinie.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dom Kultury w Środzie Śląskiej w tym roku wprowadził nowość w swojej ofercie – sezonową strefę atrakcji dla dzieci  przy otwartej niedawno plaży miejskiej KAYAK.  Strefa jest powiązana z rozgrywkami EURO 2020 i działać będzie w niemal każdą niedzielę wakacji. W programie warsztatów znajdują się animacje, malowanie twarzy w barwach narodowych, tatuaże zmywalne, bańki mydlane, malowanie piłkarskich eko-toreb, kolorowe eksperymenty chemiczne, wyspa z klockami lego.

W każdą niedzielę lipca oraz dwie wybrane niedziele sierpnia odbędzie się teatrzyk na żywo dla dzieci. Dodatkowo DK przygotował program warsztatów tanecznych i plastyczno-teatralnych, łącznie na sześć tygodni. Zajęcia artystyczne (plastyczno-teatralne) będą prowadzone przez Magdalenę Jankowską, a zajęcia taneczne będą prowadzone przez Magdalenę Janiak – Deperas. Szczegółowe informacje można znaleźć na załączonych plakatach oraz na stronie www DK Środa Śląska.

Dom Kultury wraz z Kinem Kadr organizuje także darmowe seanse  (popcorn i napój gratis) dla dzieci ze świetlic wiejskich z gminy oraz inne seanse w promocyjnych cenach. Dla dzieci z okolicznych miejscowości będzie zapewniony bezpłatny transport do kina. W świetlicach wiejskich w trakcie wakacji będą organizowane imprezy jak również gry i zabawy integracyjne. Na pewno nie będzie czasu na nudę.

(prg)

2021 06 zajecia taneczne1 1

2021 06 zajecia artystyczne1 1

 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • RWM powiedział(a) Więcej
  Panowie-proponuję wziąć flaszeczkę  a jak mało to dwie ,usiąść w spokojnym miejscu i dogadać się jak chłop z chłopem. 41 minut temu.
 • Kristof powiedział(a) Więcej
  Gabriel jeździ,puścili dziada...gówno 16 lat,bez prawka i ile fabryka dała główną drogą!A na dodatek dziwnym trafem zaczęły znikać katalizatory.. 53 minut temu
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …