sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Wieczór poezji Joanny Masełek w średzkiej bibliotece
W piątek, 24 czerwca w Czytelni Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej, odbył się długo wyczekiwany wieczór poezji Joanny Masełek.

Fot. Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej Fot. Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej


Twórczość naszej lokalnej poetki przybliżyła nam rodzina autorki oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej. Natomiast magię tego wydarzenia podkreśliła muzyką Sylwia Dyderska, utalentowana skrzypaczka.

Poezja Joanny Masełek łączy w sobie wiele zaskakujących, a jakże trafnych przemyśleń i spostrzeżeń. Ogromna wrażliwość, skromność i subtelność autorki sprawiły, że tego wieczoru świat widzieliśmy jej oczami. Zwróciła naszą uwagę na piękno prostych rzeczy. Pokazała, że to, co zwykłe jest niezwykłe. To, co szare jest barwne. To, co codzienne jest interesujące. Czytając jej wiersze odnajdujemy dawno zagubioną radość i pewność, że wszystko ma swój czas i swoje miejsce.

Każdy uczestnik, na pamiątkę spotkania otrzymał tomik poezji Joanny Masełek wydany przez Bibliotekę Publiczną w Środzie Śląskiej. Dziękujemy wspaniałym gościom i naszym drogim czytelnikom za udział w wydarzeniu. 

BP/GT

...kolejna ciekawa oferta to:

 

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…