wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Wkrótce kolejny Kobiecy Czwartek w Cyfrowym Kinie Środa Śl.

Wkrótce kolejny Kobiecy Czwartek w Cyfrowym Kinie Środa Śl.

20.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W Domu Kultury w Środzie Śląskiej odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Kobiecych Czwartków w Cyfrowym Kinie. Najpierw przewidziano seans filmowy, a później interesujące warsztaty.

28 listopada o godzinie 17:00 zapraszamy na film „1800 gramów”. Jest to historia, która ma miejsce  Krakowie, w czasie nadchodzących świąt. - Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość... Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie? – czytamy w opisie filmu.

A około godziny 19:30 rozpoczną się warsztaty tworzenia zapachowych świec sojowych oraz mydeł. - Uczestnik zabiera ze sobą własnoręcznie wykonane mydełko. Mydła są certyfikowane, bez SLS, SLES, wegańskie. Uczestnicy mogą zatopić w nich rozmaite dodatki: kawę, brokat, płatki owsiane, suszone zioła. Natomiast roztopiony wosk ze świec sojowych może służyć do masażu. Liczba miejsc ograniczona - informuje Dom Kultury w Środzie Śląskiej.

Polecamy!

(kb)

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację