Wrak Race czyli Zażynki Wraków już jutro!

Wrak Race czyli Zażynki Wraków już jutro!

Pt, 28.02.2020 19:11

Miłośników motoryzacji i nie tylko, zapraszamy na drugą, tym razem "walentynkową" edycję Zażynek Wraków, których głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Turystyka Dróg Gruntowych. Nie zawiedziecie się - wrażenia i super atmosfera, gwarantowane.Wyścigi odbędą się w Przedmościu w gminie Środa Śląska na nowo powstałym torze przy organizacji grup Turystyka Dróg Gruntowych 4x4 i EnduroTeam. Zapewniamy Was, nie zabraknie głośnego jazgotu silników, ogromnych kłębów kurzu i niezapomnianych doznań. Tegoroczną edycję wyróżni odbywająca się o godzinie 12:00 licytacja dla Zachariasza, mieszkańca powiatu średzkiego, który potrzebuje jak najszybszego przeszczepu nerki (zbiórka dotyczy kosztów obecnego leczenia, kosztownych rehabilitacji i konsultacji medycznych).

Jak informują organizatorzy edycja "walentynkowa" będzie pierwszym wyścigiem z cyklu „Zażynki Wraków Cup”, który zapoczątkuje imprezą cykliczną, składającą się z minimum 4 imprez w tym roku.  Wszystkie zawody będą punktowane, a największa ilość zebranych punktów wyłoni Mistrza Wraków.

Tegoroczne Zażynki Wraków przyciągnęły ok. 50 uczestników, którzy od godziny 08:00, na torze o długości około 1,17 km, wystawią na próbę swoje wraki. W tym „sporcie” ważną rolę odgrywa nie tylko pojazd lecz umiejętności kierowcy oraz pilota, którego celem jest dyktowanie kierowcy toru jazdy oraz motywacja, więc trzymamy kciuki, za udaną współpracę.

Prócz emocji, organizatorzy zapewniają pomoc w postaci ciężkiego sprzętu, który zadba o pojazdy, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą zastępy Ochotniczej  Straży Pożarnej oraz ratownik medyczny.

O godzinie 16:00 przewiduje się rozdanie nagród, które będzie uwieńczeniem spotkania.

Zachęcamy do kibicowania "szalonym" jazdom i wsparcia charytatywnej akcji na rzecz Zachariasza!

Będziemy dla Was transmitować to wydarzenie, dzięki m.in. wsparciu firm Eldisy i Taxi Staś ze Środy Śląskiej.

(red) / fot. kb, mpr

87078126 792260131275533 4274544589068566528 o

indeks

taxi
powrót na górę

Najbliższe wydarzenie

WOŚP w powiecie średzkim
Data 31.01.2021 (niedziela) 00:00

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Najnowsze komentarze

 • abcd powiedział(a) Więcej
  ile razy czytam te wypociny pani rzecznik policji,tyle razy zastanawiam sie,jak ta kobieta  moze na spokojnie... 7 minut temu.
 • AA powiedział(a) Więcej
  kto jest odpowiedzialny za drogę Rakoszyce  do końca powiatu? To już nawet nie jest wstyd, tylko skandal.... godzinę temu.
 • Honza powiedział(a) Więcej
  W tym upadłym kraju za moment już nie da się żyć…! 
  Policja swoją skuteczność określa prezydenckim... 2 godziny temu.
 • Se01bek powiedział(a) Więcej
  Chłopie opamieętaj się i weź się do roboty, a nie męczysz swoimi wypocinami czytelników Rolanda. A jak... 2 godziny temu.
 • Gość powiedział(a) Więcej
  Cała średzka milicję tak milicję wyje.....na zbity ryj i zrobić nabór nowy spoza powiatu nowych... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

27.01.2021 11:55 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże,…

26.01.2021 20:05 wrote:

Na sprzedaż w Rakoszycach , mieszkanie 3 pokojowe (57 m2) z piwnicą , garażem murowanym.  Mieszkanie na parterze. ładne ustawne. łazienka …

23.01.2021 13:47 wrote:

Witam   Przyjmę ziemię do ogrodu, pod trawnik. Miejscowość Ciechów   Więcej informacji pod numerem telefonu 508358525…

22.01.2021 16:31 wrote:

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w Środzie Śląskiej przy głównej ulicy, Plac Wolności. Lokal świetnie nadaje się na działalność usługow…

Artykuły sponsorowane

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

0
RAZEM