czwartek 26.05.2022

Imieniny: Filipa PaulinyZ okazji Dnia Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka to święto, które na dobre zadomowiło się w naszym kraju. Historia tego wyjątkowego dla każdej babci w Polsce dnia sięga lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Natomiast pomysł na Dzień Dziadka pojawił się w 1978 roku, a oficjalnie do kalendarza wpisany został w roku 1981 i od tego czasu obchodzimy go rokrocznie w dniu 22 stycznia.

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej oczywiście jak zawsze pamiętały o swoich ukochanych babciach oraz dziadkach i chciały, aby mimo wielu ograniczeń i braku możliwości zaproszenia ich do placówki, poczuli się oni w tym czasie wyjątkowo.

Dziadkowie mieli możliwość, tak jak w tamtym roku, oglądać nagranie z programem artystycznym w wykonaniu swoich wnuków, w którym przedszkolaki recytowały piękne wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz prezentowały swoje umiejętności aktorskie.

Nie zabrakło również ślicznych i pomysłowych prezentów, które dzieci wykonały dla swoich najbliższych. W tym roku odbył się także konkurs przedszkolny pod tytułem "Życzenia dla Babci i Dziadka", którego celem było przede wszystkim kształtowanie silnych rodzinnych więzi oraz zwrócenie uwagi na rolę babci i dziadka w wychowaniu dzieci.

Święto Babci i Dziadka było doskonałą okazją do kształtowania w przedszkolakach uczuć miłości, dobroci oraz szacunku i przekazywanie dzieciom tych wartości jest niezwykle istotne już od najmłodszych lat.


P. Kramek
M. Kowalska

Media

REKLAMA. Personalizowane,czyli na miarę! Z tekstem dopasowanym do twoich potrzeb, zdjęciami wkomponowanymi w ilustracje, życzeniami i dedykacją. W miękkiej lub twardej oprawie albo na tekturze. Znajdź idealną personalizowaną książkę na prezent, zabawę lub zbliżenie się z dzieckiem.

<-- || -->

  • Ja powiedział(a) Więcej
    Są to środki z programów rządowych 3 godziny temu.
  • Norbi powiedział(a) Więcej
    Ruciński nie może pochwalić się żadnym sukcesem i przypisuje sobie czyjeś zasługi. To stary jego numer. 4 godziny temu.
  • Policjant powiedział(a) Więcej
    Teraz dorośli obywatele powinni to odpracować. 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …