poniedziałek 03.10.2022

Imieniny: Teresy Heliodora

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Zagłosuj na świetlicę w Kobylnikach w konkursie Modernizacja Roku&Budowa XXI w.Inwestycja budowy świetlicy w Kobylnikach bierze udział w ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku&Budowa XXI w. Głosować można przez Internet do 20 maja. Na głosujących czekają nagrody.


Fot. UM Fot. UM


Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie inwestycji budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. Z Gminy Środa Śląska w kategorii „małe jest piękne” zgłoszona została inwestycja budowy świetlicy wiejskiej w Kobylnikach wraz z infrastrukturą techniczną, którą wykonywała firma El-sol instalacje Robert Szlachcikowski z Brzegu.

Z pierwszego etapu wybierani są inwestorzy, wykonawcy i projektanci, którzy zostają zakwalifikowani do finału konkursu. Dla głosujących przewidziane są nagrody - zaproszenie na Zamek Królewski do Warszawy i występ Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk podczas Uroczystej Gali Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród.

Na inwestycję budowy świetlicy w Kobylnikach można głosować do 20 maja do godz. 12 pod tym linkiem: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2837/object/3243/budynek-swietlicy-w-kobylnikach-wraz-z-infrastruktura-techniczna. Głos można oddać raz dziennie z jednego adresu e-mail. Zachęcamy do oddania głosu na gminną inwestycję.

(prg)
 • Przemo powiedział(a) Więcej
  Nie ma innego sposobu żeby skończyć te farsę? Ludzi potrafią wywlaszczyć z ich ziemi a tutaj?... 37 minut temu.
 • Żałosne powiedział(a) Więcej
  PS 2: Plusy za komenatrze też sobie sama wystawiłam z paru adresów IP, ponieważ Roland uniemożliwia lajkowanie własnych wypowiedzi.
  Tak było,... godzinę temu.
 • Żałosne powiedział(a) Więcej
  A może Ty w pierwszej kolejności przetań mówić ludziom, co mają robić? "Napisz", " Czekaj""?.. Takie sformułowania zostaw dla swojego męża,... godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…