niedziela 29.01.2023

Imieniny: Franciszka Józefa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Zagraj z Nami w 31. Finale WOŚP!

Skomentuj
Gmina Środa Śląska i Dom Kultury w Środzie Śląskiej zapraszają do średzkiej ekipy działającej na rzecz 31. Finału WOŚP.


Fot. WOŚP Fot. WOŚP


Drodzy Państwo!

W ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Środzie Śląskiej zawiązaliśmy sztab #1835. 31. Finał WOŚP poświęcony będzie zbiórce funduszy na rzecz walki z sepsą.

Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą różne akcje internetowe i wydarzenia, w które włączamy się również my.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z propozycją wsparcia 31. Finału WOŚP. Jeśli Państwa firma dysponuje produktami lub/i usługami, które chcielibyście Państwo przekazać na rzecz Sztabu jako firma zaoferować pomoc przy organizacji akcji, zgłoście się do nas!

Wybierzcie nasz sztab i skontaktujcie się z Szefem Sztabu – w celu usprawnienia kontaktu pytania prosimy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możecie skorzystać z danych kontaktowych podanych na naszej stronie www.dksrodaslaska.pl. Przygotowaliśmy mnóstwo aktywności i mamy nadzieję, że dzięki współpracy osiągniemy jeszcze większe wyniki.

Informujemy, że działamy jako wolontariusze i nie pobieramy żadnych wynagrodzeń z tytułu prowadzenia Sztabu.

Co możemy zaoferować Państwa firmie w zamian za wsparcie?

Na ustalonych wcześniej zasadach możemy reklamować firmy, z którymi współpracujemy – w kinie, podczas imprez plenerowych czy zamkniętych a także w naszych mediach społecznościowych, stronie www oraz przez materiały reklamowe (ulotki, plakaty, wzmianki słowne, rozmowa w studio DK).

W dwóch ubiegłych finałach w foyer Domu Kultury działało studio WOŚP, które uruchomimy również na 31. Finał.

W studio mogą Państwo przedstawić swoją firmę, opowiedzieć o jej działalności i wkładzie w 31. Finał WOŚP.          

W sferze kulturalnej działamy przez cały rok! Jest to dla Państwa okazja pokazania się lokalnej społeczności jako firma, która wspiera działania związane z 31. Finałem WOŚP. 

Wasze zaangażowanie może wzbogacić program przygotowany przez nasz Sztab, a tym samym zwiększyć liczbę osób angażujących się w zbiórkę podczas 31. Finału WOŚP. 

Przygotowujemy również specjalne finałowe podziękowania. Jest to wyraz naszej ogromnej wdzięczności za to, że postanowiliście Państwo wesprzeć nasze działania – wspierając lokalny Sztab.

Mamy nadzieję na pozytywny odzew i możliwość współpracy w szczytnym celu.

(DK)

 
 


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )
ŚRODA ŚLĄSKA pogoda

Lokalne ogłoszenia drobne

21.01.2023 16:00 wrote:

Witam  Dnia 21.01 ok. godz. 11.00 zgubiłem kluczyk do auta Opel na parkingu koło kościoła św. Andrzeja. Znalazcę proszę o kontakt nr tel. 78…

12.01.2023 16:31 wrote:

KUPIĘ STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - Olejne, Akwarele, Grafiki, Ikony, Ramy - SKUP OBRAZÓW --- 603 567 304 --- DOJADĘ / GOTÓWKA ! Kupi…

21.12.2022 12:13 wrote:

Do oddania szczeniaki; piesek i suczka, mają skończone 2 miesiące, będą średniej wielkości, kolor czarny, sa to szczenięta suki bezdomnego …

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

baner

wizytowka001