sobota 03.06.2023

Imieniny: Leszka Tamary

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Zagraj z Nami w 31. Finale WOŚP!

SkomentujGmina Środa Śląska i Dom Kultury w Środzie Śląskiej zapraszają do średzkiej ekipy działającej na rzecz 31. Finału WOŚP.


Fot. WOŚP Fot. WOŚP

'


Drodzy Państwo!

W ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Środzie Śląskiej zawiązaliśmy sztab #1835. 31. Finał WOŚP poświęcony będzie zbiórce funduszy na rzecz walki z sepsą.

Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą różne akcje internetowe i wydarzenia, w które włączamy się również my.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z propozycją wsparcia 31. Finału WOŚP. Jeśli Państwa firma dysponuje produktami lub/i usługami, które chcielibyście Państwo przekazać na rzecz Sztabu jako firma zaoferować pomoc przy organizacji akcji, zgłoście się do nas!

Wybierzcie nasz sztab i skontaktujcie się z Szefem Sztabu – w celu usprawnienia kontaktu pytania prosimy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możecie skorzystać z danych kontaktowych podanych na naszej stronie www.dksrodaslaska.pl. Przygotowaliśmy mnóstwo aktywności i mamy nadzieję, że dzięki współpracy osiągniemy jeszcze większe wyniki.

Informujemy, że działamy jako wolontariusze i nie pobieramy żadnych wynagrodzeń z tytułu prowadzenia Sztabu.

Co możemy zaoferować Państwa firmie w zamian za wsparcie?

Na ustalonych wcześniej zasadach możemy reklamować firmy, z którymi współpracujemy – w kinie, podczas imprez plenerowych czy zamkniętych a także w naszych mediach społecznościowych, stronie www oraz przez materiały reklamowe (ulotki, plakaty, wzmianki słowne, rozmowa w studio DK).

W dwóch ubiegłych finałach w foyer Domu Kultury działało studio WOŚP, które uruchomimy również na 31. Finał.

W studio mogą Państwo przedstawić swoją firmę, opowiedzieć o jej działalności i wkładzie w 31. Finał WOŚP.          

W sferze kulturalnej działamy przez cały rok! Jest to dla Państwa okazja pokazania się lokalnej społeczności jako firma, która wspiera działania związane z 31. Finałem WOŚP. 

Wasze zaangażowanie może wzbogacić program przygotowany przez nasz Sztab, a tym samym zwiększyć liczbę osób angażujących się w zbiórkę podczas 31. Finału WOŚP. 

Przygotowujemy również specjalne finałowe podziękowania. Jest to wyraz naszej ogromnej wdzięczności za to, że postanowiliście Państwo wesprzeć nasze działania – wspierając lokalny Sztab.

Mamy nadzieję na pozytywny odzew i możliwość współpracy w szczytnym celu.

(DK)
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...
Z innej beczki - czy ktoś wie gdzie Gmina Środa Śląska publikuje wyniki naborów na stanowiska ...

Lokalne ogłoszenia drobne

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

16.05.2023 17:48 wrote:

Oferuję wykonanie nowych instalacji elektrycznych w domach lub mieszkaniach. Montaż lub modernizację czy wymianę istniejących elementów ins…

17.04.2023 09:07 wrote:

Mam do oddania za darmo łóżeczko dziecięce z materacem ( może być dla dziecka do 6 lat ). Odbiór na własny koszt. Miejsce : Środa Sląska. K…

komnet internet

ogrody pawlowski trawniki www


handlo