niedziela 23.06.2024

Imieniny: Wandy Zenona

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Zagraj z Nami w 31. Finale WOŚP!

SkomentujGmina Środa Śląska i Dom Kultury w Środzie Śląskiej zapraszają do średzkiej ekipy działającej na rzecz 31. Finału WOŚP.


Fot. WOŚP Fot. WOŚP


Drodzy Państwo!

W ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Środzie Śląskiej zawiązaliśmy sztab #1835. 31. Finał WOŚP poświęcony będzie zbiórce funduszy na rzecz walki z sepsą.

Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą różne akcje internetowe i wydarzenia, w które włączamy się również my.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z propozycją wsparcia 31. Finału WOŚP. Jeśli Państwa firma dysponuje produktami lub/i usługami, które chcielibyście Państwo przekazać na rzecz Sztabu jako firma zaoferować pomoc przy organizacji akcji, zgłoście się do nas!

Wybierzcie nasz sztab i skontaktujcie się z Szefem Sztabu – w celu usprawnienia kontaktu pytania prosimy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możecie skorzystać z danych kontaktowych podanych na naszej stronie www.dksrodaslaska.pl. Przygotowaliśmy mnóstwo aktywności i mamy nadzieję, że dzięki współpracy osiągniemy jeszcze większe wyniki.

Informujemy, że działamy jako wolontariusze i nie pobieramy żadnych wynagrodzeń z tytułu prowadzenia Sztabu.

Co możemy zaoferować Państwa firmie w zamian za wsparcie?

Na ustalonych wcześniej zasadach możemy reklamować firmy, z którymi współpracujemy – w kinie, podczas imprez plenerowych czy zamkniętych a także w naszych mediach społecznościowych, stronie www oraz przez materiały reklamowe (ulotki, plakaty, wzmianki słowne, rozmowa w studio DK).

W dwóch ubiegłych finałach w foyer Domu Kultury działało studio WOŚP, które uruchomimy również na 31. Finał.

W studio mogą Państwo przedstawić swoją firmę, opowiedzieć o jej działalności i wkładzie w 31. Finał WOŚP.          

W sferze kulturalnej działamy przez cały rok! Jest to dla Państwa okazja pokazania się lokalnej społeczności jako firma, która wspiera działania związane z 31. Finałem WOŚP. 

Wasze zaangażowanie może wzbogacić program przygotowany przez nasz Sztab, a tym samym zwiększyć liczbę osób angażujących się w zbiórkę podczas 31. Finału WOŚP. 

Przygotowujemy również specjalne finałowe podziękowania. Jest to wyraz naszej ogromnej wdzięczności za to, że postanowiliście Państwo wesprzeć nasze działania – wspierając lokalny Sztab.

Mamy nadzieję na pozytywny odzew i możliwość współpracy w szczytnym celu.

(DK)

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...
Gosc mega inteligentny, zadal im konkretne pytanie, dlaczego radni nie beda pracowac charytatywnie dla miasta jako ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

warsztat 336224 px

Nie przegap tych artykułów.