piątek 27.05.2022

Imieniny: Augustyna JulianaZagraj ze średzkim Domem Kultury w 30. Finale WOŚP!
W ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Środzie Śląskiej działać będzie sztab #1835.

Każdego dnia na koncie Allegro sztabu DK można spodziewać się nowych aukcji. Każdego dnia na koncie Allegro sztabu DK można spodziewać się nowych aukcji.

Pieniądze zebrane podczas finału, który odbędzie się 30 stycznia zostaną przekazane oddziałom okulistycznym „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą akcje internetowe i wydarzenia, w które włączamy się również my.

Zarejestrowaliśmy wolontariuszy, którzy będą przewodniczyć akcjami WOŚP w świetlicach wiejskich w Gminie Środa Śląska. Zapraszamy do udziału w zbiórkach do puszek kwestarskich, licytacjach, zabawach tanecznych, sprzedaży produktów.

Na naszym profilu Facebook znajdą Państwo grupę poświęconą licytacjom na rzecz WOŚP. Niemal codziennie na koncie Allegro naszego sztabu można spodziewać się nowych aukcji. Wylicytować będzie można zarówno produkty, jak i usługi od lokalnych przedsiębiorców oraz osób prywatnych, którzy włączyli się w tegoroczne akcje. Sprawdź co możesz wylicytować, z czego skorzystać lub na co się wybrać w Twojej okolicy – jednocześnie pomóc innym.

Masz firmę lub jesteś osobą prywatną, która chce przekazać na licytację przedmiot bądź usługę? Zobacz szczegółowe informacje i napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Domu Kultury, świetlicach wiejskich oraz wybranych kawiarniach, restauracjach i sklepach w Środzie Śląskiej pojawiły się już pierwsze puszki kwestarskie naszego sztabu.

Dołącz do grupy i wesprzyj 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Dom Kultury w Środzie Śląskiej

  • dsr powiedział(a) Więcej
    Autor ma rację! Sami śmiecą a później narzekają że syf w mieście - taka średzka rzeczywistość niestety... 50 minut temu.
  • Putin powiedział(a) Więcej
    Znowu znikają komentarze. Władza czuwa. 6 godzin temu.
  • Banan powiedział(a) Więcej
    Owocowe Środy. 8 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …