piątek 03.04.2020

Imieniny: Ryszarda Ireny

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Zarzuty wicestarosty i rzeczowa odpowiedź burmistrza ws. dróg powiatowych  i terenu dla dzieci przy SOSW (wideo)

Zarzuty wicestarosty i rzeczowa odpowiedź burmistrza ws. dróg powiatowych i terenu dla dzieci przy SOSW (wideo)

18.02. 2020

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej doszło do wymiany zdań i polemiki między wicestarostą Powiatu Średzkiego, a burmistrzem Środy Śląskiej nt. pomocy finansowej Gminy na PT przebudowy drogi powiatowej Środa Śląska-Jastrzębce-Chomiąża-Malczyce wraz ze ścieżką rowerową, pomocy finansowej Gminy na budowę chodników przy drogach powiatowych w Świętem i we Wrocisławicach oraz braku uregulowania przez dyrektora SOSW przy ul. Kilińskiego użytkowania gminnego terenu dla dzieci przy SOSW i korespondencji ze strony Gminy będących skutkiem braku działań dot. tej kwestii ze strony Dyrektora SOSW i Zarządu Powiatu.

W materiale wideo prezentujemy zarzuty wicestarosty i odpowiedź burmistrza ws. współpracy Gminy i Powiatu w zakresie przebudowy dróg powiatowych  – zgodnie z pismami burmistrza z dnia 2 stycznia 2020 oraz z dnia 7 stycznia 2020 adresowanymi do starosty oraz prawie rocznych starań Gminy w kierunku zapewnienia dla jednostki powiatowej jaką jest SOSW przy ul. Kilińskiego legalności użytkowania gminnego sportowo-rekreacyjnego terenu dla dzieci przy SOSW.

Informacja Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej

 
 

 
Komentarzy (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

A,Burdzy coś brał przed wejście na salę?

This comment was minimized by the moderator on the site

Filmik celowo zablokował burmistrz Ruciński bo jest jego film hańby, To tam jest o tym że Ruciński w ramach zemsty na Pani dyrektor Ośrodka Specjalnego i na Panie Staroście postanowił zabrać boisko chorym i potrzebującym dzieciom. Panie burmistrzu pokazał Pan tutaj swoja prawdziwą twarz. To co Pan robi jest podłe o obrzydliwe.

This comment was minimized by the moderator on the site

Była kiedyś taka bajka o pinokiu taki drewniany chłopak którego stolarz wyciosal z kawałka drewna,każdy tą bajkę zna i ten Pinokio jak kłamał to mu nos się wydłużał i u nas w mieście jest takich dwóch pinokiów tylko z nosami jak tapir albo jeszcze większymi jak słonie jeden to w starostwie a drugi w UM.

This comment was minimized by the moderator on the site

Średzka gazeta powinna zmienić nazwę z "Roland" na "Adam".

This comment was minimized by the moderator on the site

Panu burmistrzowi tak się podoba jego własne wystąpienie, że prawdopodobnie ramówka wiosenna z ratusza będzie w kółko powtarzać tą samą sesję. No cóż Moda na sukces odcinek 20 000 trwa. Zmieńcie zdjęcie, już po Matki Boskiej gromnicznej, choinka nie obowiązuje.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Ostatnio komentowane artykuły

W tyłku to mam czy ma fundusze czy nie!!!!!!Niech zachowuje się i jeździ jak człowiek!!!Pasje to niech w domu ...
Powtarzam i daję do zrozumienia-dzwonić na policję mówić jakie auto.Oni wiedzą o kim będzie mowa!
mały rebisuk na uspokojenie emocji - √169

Lokalne ogłoszenia drobne

01.04.2020 09:09 wrote:

  Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legityma…

31.03.2020 17:20 wrote:

Oferuję wiercenie studni głębinowej do 30 metrów. Metoda płuczkowa. Środa Śląska i okolice. Wiecej informacji pod nr 530836378.…

22.03.2020 14:24 wrote:

-Witam państwa zwracam się z prośba do wasz o pomoc ja wiem ze każdy pracuje by mieć wiem ze nie powinienem tak zebrać panuje wirus każdy p…