Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Zawody wędkarskie na zakończenie sezonu spinningowego

Zawody wędkarskie na zakończenie sezonu spinningowego

21.10. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

20 października w Zakrzowie odbyły się zawody spinningowe Koła PZW Sazan Środa Śląska. Była to ostatnia rywalizacja tego sezonu, w której udział wzięło około 30 zawodników, w tym troje dzieci i jedna kobieta.

Uczestnicy o godzinie 07:00 zebrali się nad brzegiem Odry, by po odprawie udać się na wyznaczone miejsca. Zawody trwały do godziny 12:00.

Co warte podkreślenia, juniorzy nie odstawali w rywalizacji od starszych wędkarzy, ponieważ cześć z nich łowiła ryby niewymiarowe, bądź żadnej.

Ostatnie spotkanie wędkarzy z koła Sazan w tym sezonie spędzono w miłej atmosferze i przy pięknej, słonecznej pogodzie. Po zakończeniu zawodów wszyscy wspólnie zasiedli przy ognisku, gdzie był czas na rozmowy i wspomnienia, w trakcie których członkowie zarządu podliczali punkty.

Członkowie zarządu oraz prezes koła Jerzy Durman, wręczyli najlepszym zawodnikom nagrody. Najlepszym w tym dniu okazał się Zbigniew Lech, drugie miejsce zajął Krzysztof Cyburt,  a trzecie Kamil Dryja. Nagrodzeni zostali również juniorzy: Maciej Nowak, Oskar Galica i Jakub Kasprzyszak.

Na spotkaniu wspomniano również o obecnej ilości członków. – Na obecną chwilę nasze koło liczy 549 członków, których liczba stale wzrasta. kto wie, może w kolejnym sezonie pojawią się nowe twarze. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych – mówił Jerzy Durman

- Jeżeli nadchodząca zima przyniesie nam sprzyjające warunki, to spotkamy się na zawodach zimowych – zapowiedział zarząd koła.

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację