sobota 04.04.2020

Imieniny: Benedykta Izydora

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Zawody wędkarskie na zakończenie sezonu spinningowego

Zawody wędkarskie na zakończenie sezonu spinningowego

21.10. 2019

20 października w Zakrzowie odbyły się zawody spinningowe Koła PZW Sazan Środa Śląska. Była to ostatnia rywalizacja tego sezonu, w której udział wzięło około 30 zawodników, w tym troje dzieci i jedna kobieta.

Uczestnicy o godzinie 07:00 zebrali się nad brzegiem Odry, by po odprawie udać się na wyznaczone miejsca. Zawody trwały do godziny 12:00.

Co warte podkreślenia, juniorzy nie odstawali w rywalizacji od starszych wędkarzy, ponieważ cześć z nich łowiła ryby niewymiarowe, bądź żadnej.

Ostatnie spotkanie wędkarzy z koła Sazan w tym sezonie spędzono w miłej atmosferze i przy pięknej, słonecznej pogodzie. Po zakończeniu zawodów wszyscy wspólnie zasiedli przy ognisku, gdzie był czas na rozmowy i wspomnienia, w trakcie których członkowie zarządu podliczali punkty.

Członkowie zarządu oraz prezes koła Jerzy Durman, wręczyli najlepszym zawodnikom nagrody. Najlepszym w tym dniu okazał się Zbigniew Lech, drugie miejsce zajął Krzysztof Cyburt,  a trzecie Kamil Dryja. Nagrodzeni zostali również juniorzy: Maciej Nowak, Oskar Galica i Jakub Kasprzyszak.

Na spotkaniu wspomniano również o obecnej ilości członków. – Na obecną chwilę nasze koło liczy 549 członków, których liczba stale wzrasta. kto wie, może w kolejnym sezonie pojawią się nowe twarze. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych – mówił Jerzy Durman

- Jeżeli nadchodząca zima przyniesie nam sprzyjające warunki, to spotkamy się na zawodach zimowych – zapowiedział zarząd koła.

(kb) / fot. kb

 
 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Ostatnio komentowane artykuły

jak nie wolno jak wolno tylko że bilety dość drogie na takim spacerze ale to nie wina Tuska tylko pinokio nam...
Jakim prawem wszystkiego zakazują. Żadnego stanu klęski nie wprowadzili, jeszcz trochę i oddychać nie bedzie w...
Pan Krasucki powinien pozwać do Sądu tego debilka co się podszywa pod niego bo nie jest to wpis szanownego Pan...

Lokalne ogłoszenia drobne

01.04.2020 09:09 wrote:

  Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legityma…

31.03.2020 17:20 wrote:

Oferuję wiercenie studni głębinowej do 30 metrów. Metoda płuczkowa. Środa Śląska i okolice. Wiecej informacji pod nr 530836378.…

22.03.2020 14:24 wrote:

-Witam państwa zwracam się z prośba do wasz o pomoc ja wiem ze każdy pracuje by mieć wiem ze nie powinienem tak zebrać panuje wirus każdy p…