poniedziałek 27.01.2020

Imieniny: Anieli Jerzego

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Zebrano blisko 4 tysiące zł na paczki dla potrzebujących!

Zebrano blisko 4 tysiące zł na paczki dla potrzebujących!

04.12. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Przez dwa dni, 29 listopada i 3 grudnia 2019 roku, na ulicach naszego miasta kwestowała młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 3 oraz  Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 i Nr  2 w Środzie Śląskiej, której nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Dzięki zebranym datkom w kwocie 3724,49 zł (w zeszłym roku zebrano 3583,42 zł) przygotowane zostaną paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących rodzin z terenu miasta i gminy Środa Śląska. To duża pomoc biorąc pod uwagę, że w ubiegłym roku dzięki akcjom PCK oraz sponsorom udało się przygotować takich paczek 90.

- W imieniu Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża i osób, do których trafi pomoc, serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom za okazaną szczodrość. Wyrazy uznania i podziękowania kieruję również do kierownictwa sklepów Intermarche i Delikatesy Centrum w Środzie Śląskiej, za coroczne wspieranie akcji, a także kwestującej młodzieży, która pomimo niezbyt przychylnej aury zbierała datki na ulicach miasta - mówi Mariola Szczepan, kierownik bura PCK w Środzie Śl.

(rol/ms) / fot. pck

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie popieram takich akcji....potrzebujący to kto?kto ma kilkoro dzieci i 500+?kpina

This comment was minimized by the moderator on the site

To nie zawsze rodziny by wielodzietne, seniorzy też mają problem, renciści po opiniach "zdolny do składania długopisów" i inne takie... Idź i zapytaj kogo wspierają, nie wrzucasz i marudzisz...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację