niedziela 24.09.2023

Imieniny: Gerarda Teodora

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

    Dział: Udanin poniedziałek, 01 maj 2023 13:26


Bardzo udany Wiosenny Piknik Rowerowy w Gminie Udanin

Skomentuj“Co się odwlecze, to nie uciecze” - choć za sprawą niesprzyjających warunków Wiosenny Piknik Rowerowy został przeniesiony z soboty na niedzielę to fani dwóch kółek z pewnością nie narzekali. Dzień później pogoda dopisała na piątkę z plusem!


Fot. roland-gazeta.pl Fot. roland-gazeta.pl


Większa część uczestników rajdu rowerowego swoją podróż rozpoczęła sprzed Szkoły w Ujeździe Górnym. Pozostali dołączali w kolejnych punktach trasy (Pichorowicach, Udaninie, Piekarach i Konarach). W Dębkach, a ściślej na wzniesieniu Jagodne, rowerzyści po przejechaniu trasy ok. 14 km mogli skorzystać z zaplanowanego poczęstunku, a po tym również z losowania upominków. Do zgarnięcia były ciekawe gadżety rowerowe m.in. plecaki, czapki, bidony, dzwonki i lampki. Niemalże każdy z obecnych dostał przydatny upominek.

Punkt widokowy z trzema wiatami to idealne miejsce na tego typu pikniki, wielu uczestników wykonywało sobie zdjęcia na tle panoramy ukazującej piękno naszej gminy. W tak słoneczną pogodę widoczny był nawet wrocławski Sky Tower. Po zakończeniu pikniku chętni mogli wrócić wspólnie z Panem Wójtem trasą przebiegającą obok stadniny koni w Konarach. Dzieci były zachwycone, ponieważ aktualnie biegają tam nie tylko dorosłe konie, ale również kilka źrebaków. Wszyscy bezpiecznie wrócili do domu, a po takim popołudniu pełnym wrażeń mogą rozpocząć majówkowe świętowanie.

Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk składa serdeczne podziękowania głównemu sponsorowi rajdu Firmie Qair Polska za ufundowanie poczęstunku i gadżetów, a także firmie Polboto-Agri za ufundowanie rowerowych gadżetów. Szczególne podziękowania kieruje także do druhów ochotników z OSP KSRG Pichorowice i OSP KSRG Udanin zabezpieczających trasę rajdu.

Uczestnikom gratulujemy siły i wytrwałości! Zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach, imprezach i rajdach organizowanych przez gminę. W Gminie Udanin zawsze dzieje się dużo!

Gmina Udanin / fot. OLO
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

komnet internet

hydrotech do gazety nowa reklama

Nie przegap tych artykułów.