czwartek 25.02.2021

Imieniny: Cezarego Donata

Bezpłatny dostęp do Internetu dla mieszkańców gminy Udanin

Bezpłatny dostęp do Internetu dla mieszkańców gminy Udanin

Pt, 03.04.2020 13:00

Wczoraj wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk poinformował o porozumieniu z firmą KOMNET dotyczącym bezpłatnego dostępu do sieci bezprzewodowej, umożliwiającego połączenie z Internetem.- W zaistniałej sytuacji spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i mając na uwadze zapotrzebowanie na dostęp do Internetu (w szczególności dla uczniów) firma zobowiązała się do bezpłatnego udostępniania dostępu do sieci za pomocą HOTSPOT'a do końca trwania stanu zagrożenia - czytamy w komunikacie.

KOMNET radzi jak skorzystać z usługi HOTSPOT:

 1. Znajdź na liście punktów WIFI naszą sieć (urządzenia w naszej sieci mają w nazwie wyraz KOMNET).
 2. Jeżeli sygnał jest wystarczająco silny, podłącz się do tego punktu (przy podłączeniu nie jest wymagane hasło).
 3. Uruchom przeglądarkę – jeżeli pojawi się strona logowania do usługi HOTSPOT – skontaktuj się z nami: 71 317 28 90 lub 603 866 881. Po podaniu niezbędnych danych identyfikacyjnych (imię, nazwisko, nr dokumentu tożsamości oraz nr telefonu komórkowego) wyślemy kod SMS-em.
 4. Kod ważny jest przez miesiąc. Po tym czasie będziemy mogli wygenerować następny kod (do odwołania). Jeden kod umożliwia skorzystanie z usługi HOTSPOT na jedno urządzenie.

Dane użytkownika HOTSPOT przetwarzamy zgodnie z art. 5 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w celach gromadzenia danych zgodnie z art. 180a ust. 1 i ust. 7 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. DzU z 2014 r. poz. 243 ze zm.; pt)

(mpr) / fot. zdj. ilustracyjne
powrót na górę

Najnowsze komentarze

 • Ewa powiedział(a) Więcej
  nadal nie rozumiesz no nic brak mózgu to normalka u pisowców  3 godziny temu.
 • TW BOLEK powiedział(a) Więcej
  brawo, jeszcze chwilę i nazbieramy pomysły jak bez większego wysiłku zaoszczędzić nie parę tysi ale... 4 godziny temu.
 • ex-blacharz powiedział(a) Więcej
  kolejny pomysl z doooopy-już ja widzę te seniorki czy seniorow smigających na kompach on line...kto wam te... 5 godzin temu.
 • miejscowy powiedział(a) Więcej
  no raczej w wielu pipidówkach ku ścisłości 5 godzin temu.
 • ale powiedział(a) Więcej
  ojojoj, ale "krytyczka" się znalazła :( 5 godzin temu.
 • swój powiedział(a) Więcej
  Jak Pani wójt szuka oszczędności to ja podpowiem a zarazem zapytam - po co w tak małej i biednej gminie... 6 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Udanin

Lokalne ogłoszenia drobne

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

08.02.2021 17:37 wrote:

KUPIĘ za GOTÓWKĘ - ANTYKI STAROCIE DZIEŁA SZTUKI DAWNEJ - SZYBKI KONTAKT i BEZPŁATNY DOJAZD - CAŁY DOLNY ŚLĄSK - ZADZWOŃ !Kupię różnego rod…

0
RAZEM