niedziela 07.06.2020

Imieniny: IGORA Roberta Wiesława

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Bezpłatny dostęp do Internetu dla mieszkańców gminy Udanin

Bezpłatny dostęp do Internetu dla mieszkańców gminy Udanin

03.04. 2020

Wczoraj wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk poinformował o porozumieniu z firmą KOMNET dotyczącym bezpłatnego dostępu do sieci bezprzewodowej, umożliwiającego połączenie z Internetem.

- W zaistniałej sytuacji spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i mając na uwadze zapotrzebowanie na dostęp do Internetu (w szczególności dla uczniów) firma zobowiązała się do bezpłatnego udostępniania dostępu do sieci za pomocą HOTSPOT'a do końca trwania stanu zagrożenia - czytamy w komunikacie.

KOMNET radzi jak skorzystać z usługi HOTSPOT:

  1. Znajdź na liście punktów WIFI naszą sieć (urządzenia w naszej sieci mają w nazwie wyraz KOMNET).
  2. Jeżeli sygnał jest wystarczająco silny, podłącz się do tego punktu (przy podłączeniu nie jest wymagane hasło).
  3. Uruchom przeglądarkę – jeżeli pojawi się strona logowania do usługi HOTSPOT – skontaktuj się z nami: 71 317 28 90 lub 603 866 881. Po podaniu niezbędnych danych identyfikacyjnych (imię, nazwisko, nr dokumentu tożsamości oraz nr telefonu komórkowego) wyślemy kod SMS-em.
  4. Kod ważny jest przez miesiąc. Po tym czasie będziemy mogli wygenerować następny kod (do odwołania). Jeden kod umożliwia skorzystanie z usługi HOTSPOT na jedno urządzenie.

Dane użytkownika HOTSPOT przetwarzamy zgodnie z art. 5 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w celach gromadzenia danych zgodnie z art. 180a ust. 1 i ust. 7 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. DzU z 2014 r. poz. 243 ze zm.; pt)

(mpr) / fot. zdj. ilustracyjne

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

A kiedy w gminie ŚŚ burmistrzu?

This comment was minimized by the moderator on the site

Ale masz wymagania aby burmistrz Ruciński podjął decyzje tak bez konsultacji zebrań spotkań i analiz. To przecież kluczowa i strategiczna decyzja z punktu widzenia istnienia Gminy Środa Śląska. A pan burmistrz jako osoba odpowiedzialna za zrównoważony rozwój gminy musi szczegółowo rozważyć komu dać za darmo a komu nie i komu przyznać jaką prędkość transmisji. To nie są proste sprawy. Od tego wszystkiego zwoje mózgowe mogą się przegrzać....

Ale masz wymagania aby burmistrz Ruciński podjął decyzje tak bez konsultacji zebrań spotkań i analiz. To przecież kluczowa i strategiczna decyzja z punktu widzenia istnienia Gminy Środa Śląska. A pan burmistrz jako osoba odpowiedzialna za zrównoważony rozwój gminy musi szczegółowo rozważyć komu dać za darmo a komu nie i komu przyznać jaką prędkość transmisji. To nie są proste sprawy. Od tego wszystkiego zwoje mózgowe mogą się przegrzać. Czekam na specjalną sesję w tym temacie internetu.

Czytaj więcej
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

emeryt skomentował/a Napaść w Juszczynie
jestem już na emeryturze i dla zdrowia codziennie jezdze 2-3 razy po tym lesie rowerem(ostatnio z gr...
Hahahaha gdzie to słyszałaś w tv czy od Simona sprzedawczyka:-):-):^)
czyli słabo. A dzieci są głodne bo, są wygodne zwłaszcza gdy nie chce im się d... ruszyć z kanapy. A...
Nie ma czegoś takiego jak obowiązek szczepień dla dorosłych panie filozofię. W przypadku pandemii ...

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…