poniedziałek 26.07.2021

Imieniny: Anny Mirosławy

Być kobietą, być kobietą - konkurs fotograficzny

Być kobietą, być kobietą - konkurs fotograficzny

Cz, 25.02.2021 15:16
 •  

Po raz pierwszy Święto Kobiet obchodzone było 28 lutego 1909 roku. Ustanowione zostało  przez Socjalistyczną Partię Ameryki po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku. Rok później, w 1910 r., Międzynarodówka Socjalistyczna w Kopenhadze ustanowiła obchodzony na całym świecie Dzień Kobiet, który miał służyć głoszeniu idei praw kobiet oraz budowaniu społecznego wsparcia dla powszechnych praw wyborczych kobiet. Dzień ten do dziś przypada na 8 marca.


W Święto Kobiet w wielu krajach, podobnie jak Polsce, mężczyźni obdarowują Panie kwiatami i upominkami. Jednak gmina Udanin postanowiła celebrować to święto w nieco inny sposób i organizuje konkurs pt. Być kobietą, być kobietą.

Każda kobieta jest piękna, a w konkursie chodzi właśnie o pokazanie wyjątkowej urody każdej z Pań. Aby wziąć udział w konkursie, należy pokazać co to znaczy być kobietą, wystylizować się i zrobić sobie zdjęcie. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich mieszkanek gminy Udanin.

Zdjęcia należy przesłać w terminie do 05.03.2021 r., w formacie JPG, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem danych takich jak: imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres), telefon kontaktowy.

Cele konkursu to celebracja Międzynarodowego Dnia Kobiet, rozwijanie kreatywności, wrażliwości i umiejętności fotograficznych, stworzenie wirtualnej galerii zdjęć oraz przede wszystkim podkreślenie piękna i różnorodności pojęcia „kobiecość”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 marca 2021 r., a o sposobie wręczenia nagród za I, II, III miejsce laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Regulamin konkursu dostępny na stronie www.udanin.pl

(mk) / fot. zdj. ilustracyjne

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze

 • świerk powiedział(a) Więcej
  Nie jątrz. Czas się pojednać. 13 minut temu.
 • Rurek powiedział(a) Więcej
  A Jaworka jak nie złapały tak do dziś go ni ma - Pewnie wziął łopatę wykopał dół,... godzinę temu.
 • ela powiedział(a) Więcej
  "jest napisane" 2 godziny temu.
 • literka powiedział(a) Więcej
  A ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Przecież pisze: Cyrk Astoria to innowacyjne show, w... 4 godziny temu.

Najnowsze artykuły

poniedziałek / 26.07.2021 / 16:01

Przy Centrum NGO zatrzyma się autobus ŚKP

Spółka Średzka Komunikacja Publiczna w tym tygodniu uruchomi dodatkowy przystanek przy Centrum NGO. Dzięki temu członkowie stowarzyszeń, które mają…
poniedziałek / 26.07.2021 / 15:37

Przebudowa ul. Innowacyjnej w toku

Firma Eurovia Polska przebudowuje ulicę Innowacyjną we Wróblowicach. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.07.2021 05:43 wrote:

Sprzedam ox bile (żółć spożywcza, bydlęca) firmy Allergy Research Group, 500 mg, 100 kapsułek. Uzupełnia naturalną funkcję żółci w wątrobie…

13.07.2021 10:02 wrote:

Stare Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Srebro, Sztućce, Tace, Świeczniki, Plat…

12.07.2021 16:43 wrote:

Posiadam Aparat w idealnym stanie , aparat praktycznie mało użytkowany .Kompakt cały w zestawie .Więcej info. Zapraszam Miejscowość: Środa Ś…

11.07.2021 09:00 wrote:

Kawalerka do wynajęcia. 1100 zł miesięcznie. Blok obok Biedronki. Od zaraz tel. 787 707 885…