list | artykuł | zdjęcia
    Dział: Udanin czwartek, 23 maj 2019 07:53


Dzięki darczyńcy i strażakom szkoła w Udaninie ma nowe ławki i krzesła


Ochotnicza Straż Pożarna w Udaninie, od lat prężnie współpracuje z instytucjami na swoim terenie.






Skomentuj

- Kiedy do naszej jednostki odezwał się darczyńca, który poprosił o wskazanie placówki oświaty, której przekaże potrzebne doposażenie, od razu pomyśleliśmy o Szkole Podstawowej w Udaninie – mówi prezes OSP Udanin, Tadeusz Brzozowski. - Od wielu lat współpracujemy z dyrektorem szkoły Bożeną Basą. Wspólnie organizujemy akcje charytatywne, warsztaty dla dzieci, a także zabezpieczamy ich liczne imprezy, aby każda przebiegała w miłej i bezpiecznej atmosferze. To właśnie to wspaniałe porozumienie skłoniło nas do wskazania tej placówki – wyjaśniają druhowie.

Dyrektor szkoły poinformowała strażaków co jest potrzebne, proponując wyposażenie sali w nowe ławki i krzesła. W efekcie darczyńca przekazał 13 ławek, 26 krzeseł oraz 1 dodatkowe krzesło, dla nauczyciela.

- Nowe meble wyposażą salę informatyczną. Już we wrześniu uczniowie zasiądą w nowych ławkach. Ogromnie się cieszę, że dzięki pomocy tak wspaniałych ludzi, nasza szkoła jest stale modernizowana. Wygodne i nowe ławki zapewnią komfortowe warunki do nauki – mówiła podczas przekazania mebli  dyrektor Bożena Basa, składając na ręce prezesa OSP podziękowania za długoletnią współpracę i sponsoring.

Zadowolenia nie kryli również strażacy, którzy bardzo cenią sobie współpracę ze szkołą i jak twierdzą, pani dyrektor nigdy nie odmówiła im pomocy.

(kb) / fot. kb


Google News Logo

Obserwuj nas w Google News!

Dodaj nas do ulubionych źródeł.


 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.