Oferujemy

Reklama na naszej stronie. Więcej informacji uzyskasz klikając w kontakt

Kasia Zawada zachwyciła udanińską publiczność

Kasia Zawada zachwyciła udanińską publiczność

23.09. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W sobotę 21 września w Szkole Podstawowej w Udaninie odbył się Koncert Piosenek Anny German „Śpiewająca Eurydyka” w wykonaniu Katarzyny Zawady.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Ryszard Czarnecki – b. wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, Przemysław Czarnecki – poseł na Sejm RP, Aldona Michalak – przewodnicząca Ligii Kobiet Polskich, Janusz Strzelecki - przewodniczący Rady Gminy wraz z radnymi, Bożena Basa - dyrektor Szkoły Podstawowej w Udaninie, których przywitał gospodarz gminy Wojciech Płaziuk.

Podczas występu solistka wraz z prowadzącym przybliżyła życiorys i twórczość wielkiej gwiazdy, jaką była żyjąca w latach 1936-1982 Anna German. Kasia wykonała utwory w trzech językach: polskim, rosyjskim oraz włoskim. Licznie zgromadzona publiczność była pod ogromnym wrażeniem występu Katarzyny. Młoda artystka zaprezentowała własną interpretację przebojów Anny German, jak m.in.: "Tańczące Eurydyki", "Człowieczy los", "Greckie wino”.

Na zakończenie wójt i poseł, w ramach podziękowania za wspaniały występ, wręczyli artystce piękne bukiety kwiatów, a następnie przeprowadzono losowanie wśród dorosłych uczestników koncertu. Trzy osoby otrzymały podwójny bilet na wyjazd do Parlamentu Europejskiego ufundowany przez posła Ryszarda Czarneckiego. Szczęście dopisało Paniom: Beacie Lipka, Małgorzacie Jurek oraz Marcie Dobrzyckiej. Zadowolone zwyciężczynie nie kryły wzruszenia odbierając symboliczne bilety.

Ponadto uczestnicy koncertu mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku ufundowanego przez Gminę Udanin.

To był naprawdę wyjątkowy wieczór, który na długo zapisze się w pamięci publiczności. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane w naszej gminie.

Gmina Udanin

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację