piątek 26.02.2021

Imieniny: Mirosława Aleksandra

Kasia Zawada zachwyciła udanińską publiczność

Kasia Zawada zachwyciła udanińską publiczność

Pn, 23.09.2019 19:14

W sobotę 21 września w Szkole Podstawowej w Udaninie odbył się Koncert Piosenek Anny German „Śpiewająca Eurydyka” w wykonaniu Katarzyny Zawady.Wśród zaproszonych gości byli m.in. Ryszard Czarnecki – b. wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, Przemysław Czarnecki – poseł na Sejm RP, Aldona Michalak – przewodnicząca Ligii Kobiet Polskich, Janusz Strzelecki - przewodniczący Rady Gminy wraz z radnymi, Bożena Basa - dyrektor Szkoły Podstawowej w Udaninie, których przywitał gospodarz gminy Wojciech Płaziuk.

Podczas występu solistka wraz z prowadzącym przybliżyła życiorys i twórczość wielkiej gwiazdy, jaką była żyjąca w latach 1936-1982 Anna German. Kasia wykonała utwory w trzech językach: polskim, rosyjskim oraz włoskim. Licznie zgromadzona publiczność była pod ogromnym wrażeniem występu Katarzyny. Młoda artystka zaprezentowała własną interpretację przebojów Anny German, jak m.in.: "Tańczące Eurydyki", "Człowieczy los", "Greckie wino”.

Na zakończenie wójt i poseł, w ramach podziękowania za wspaniały występ, wręczyli artystce piękne bukiety kwiatów, a następnie przeprowadzono losowanie wśród dorosłych uczestników koncertu. Trzy osoby otrzymały podwójny bilet na wyjazd do Parlamentu Europejskiego ufundowany przez posła Ryszarda Czarneckiego. Szczęście dopisało Paniom: Beacie Lipka, Małgorzacie Jurek oraz Marcie Dobrzyckiej. Zadowolone zwyciężczynie nie kryły wzruszenia odbierając symboliczne bilety.

Ponadto uczestnicy koncertu mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku ufundowanego przez Gminę Udanin.

To był naprawdę wyjątkowy wieczór, który na długo zapisze się w pamięci publiczności. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane w naszej gminie.

Gmina Udanin
powrót na górę

Najnowsze komentarze

 • Jan powiedział(a) Więcej
  Są dobrzy jest ich ponad 10 ciu i piszą że 18 mandatów wystawili przez 18 dni tzn ze średnio 1 dziennie,... 2 godziny temu.
 • Hshsh powiedział(a) Więcej
  Co ma wójt do policji yo jest inna sprawa....  2 godziny temu.
 • Robert powiedział(a) Więcej
  Dawid. Jestem (byłem) kolegą kierowcy, który zginął w tym wypadku również znam rodzinę. Chcę pomóc... 2 godziny temu.
 • Anonimowy powiedział(a) Więcej
  Bravo 10 godzin temu.
 • Łysy z brazzers powiedział(a) Więcej
  Wogle instytucje tej gminy są całkiem niewydolne. Ośrodek zdrowia, do którego nie można się dodzwonić,... 12 godzin temu.
 • 123 powiedział(a) Więcej
  Idź z tymi informacjami na policję.  13 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Udanin

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM