niedziela 23.01.2022

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy

Mikołajki w Sołectwie Udanin

Wt, 07.12.2021 11:10

Klimatycznie, kolorowo i radośnie – tak wyglądało spotkanie z Mikołajem w Sołectwie Udanin, które zostało zorganizowane przez Sołtysa i Radę Sołecką.


Tegoroczne Mikołajki odbyły się 5 grudnia w centrum Udanina, na świeżym powietrzu, przy migocącej choince, która tego dnia została uroczyście rozświetlona przy udziale wójta Wojciecha Płaziuka oraz mieszkańców gminy.

Wizyta Mikołaja wzbudziła wiele emocji, a kolejka do zacnego gościa była bardzo długa. Najmłodsi mieszkańcy sołectwa przekazali na ręce Mikołaja własnoręcznie wykonane prace, były też wiersze i piosenki oraz życzenia świąteczne. Ponieważ Mikołaj nigdy nie przychodzi z pustymi rękoma, w asyście swoich pomocników, przekazał zgromadzonym dzieciom piękne paczki, po czym udał w się w dalszą podróż do czekających na niego dzieci.

Sołtys i Rada Sołecka wsi Udanin serdecznie dziękują wszystkim mieszkańcom za przybycie. Spotkanie Mikołajkowe zostało sfinansowane z budżetu Gminy Udanin w ramach Funduszu Sołeckiego.

(gu)

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę

Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze:
 • Sam powiedział(a) Więcej
  Podziękujemy mu na wyborach. 2 godziny temu.
 • Jarek powiedział(a) Więcej
  Ty jesteś ***......do granic możliwości ***ni.......i tyle co powiem debil jesteś  i nawet... 2 godziny temu.
 • Taki trochę JP powiedział(a) Więcej
  Jak dla mnie to powinna być robota dla Straży Miejskiej, a nie dla policji. Policja powinna... 9 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…