niedziela 17.01.2021

Imieniny: Antoniego Jana

Na rzecz Oliwierka zebrano ponad 12 tys. zł! KS Gama dziękuje

Na rzecz Oliwierka zebrano ponad 12 tys. zł! KS Gama dziękuje

Wt, 08.09.2020 10:34

W 3 kolejce ligowej 6 września gościliśmy na swoim obiekcie zespół z Miłgostowic. Gościliśmy i to dosłownie. Pierwsze minuty meczu to gra błędów naszej drużyny, lekki paraliż, trema przed tak wielką publicznością jaka pojawiła się w niedzielne popołudnie na obiekcie. Z biegiem czasu gra stała się wyrównana, a nasi zawodnicy pokazali, że mogą walczyć z każdym. Mecz zakończył się wynikiem 1:6.Ale... To co najbardziej cieszy,  podczas meczu odbyła się akcja charytatywna "Gramy dla Oliwiera". Suma pieniędzy jaką udało się zebrać to 10.858 zł., dorzucając do tego 1.000 zł od Banku Spółdzielczego w Środzie Śląskiej i od firmy Schurcholz, którzy wpłacili pieniążki na konto daje sumę 12.858 zł. W czasach pandemii jest to bardzo dobry wynik.

Chcielibyśmy podziękować za pomoc przy organizacji imprezy: firmie Seifert Logistics Group z Jawora oraz dyrektorowi Panu Michałowi Musielakowi, Dolnośląskim Młynom, Sołectwu Ujazd Górny, Gminie Udanin. Wsparli nas także: Dom Kultury w Środzie Śląskiej, Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej, firmia Pro-Term ocieplenia natryskowe z Bukówka, Sklep Spożywczy z Pichorowic, Delikatesy Spożywcze Ujazd Górny, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej, Fitlight Training Wrocław, Klub MLKS Polonia Środa Śląska, KS Skarby Środa Śląska (dzieci z klubu wyprowdziły piłkarzy na murawę), Orzeł Bukówek, Sklep Sportowy Michał Honc, Mechanika Samochodowa Krzysztof Pierzchalski, Mariusz Komenda "Sztuka Restaurant", Średzki Park Wodny, Bank Spółdzielczy w Środzie Śląskiej, firma Schurholz, OSP UJAZD Górny, OSP UJAZD Dolny, OSP Wilczków, Adrenalina Park, Arachion Club, Sławomir, Stachursky, Zorka, Paula Biskup, Stajnia Pod Topolami z Wrocławia (z puszki przy kucyku było aż 500 zł), Grupa Harleyowców z Wrocławia (z puszki, która stała przy motorach było aż 790 zł) , Fotobudka od Kogutka, KS Gama Ujazd Górny, kluby sportowe, które przekazały koszulki na licytację oraz nie chcąc nikogo pominąć - WSZYSCY LUDZIE DOBREJ WOLI.

Dziękujemy, że byliście z nami!

KS Gama Ujazd Górny
powrót na górę

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:
Trwające wydarzenie:
WOŚP w powiecie średzkim

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Najnowsze komentarze

 • Ludwig XIV9 powiedział(a) Więcej
  Dobra rada. Jezeli nie masz nic do pwiedzenia. Nie ogłaszaj tego światu.  3 minut temu
 • Jak powiedział(a) Więcej
  Jest kryzys bo ludzie zaczęli sami gotować.  godzinę temu.
 • Jean powiedział(a) Więcej
  Opowiadanie legend i przypominanie faktów to najlepszy sposób nauki o ziemi Średzkiej Śląskiej. 3 godziny temu.
 • Jean powiedział(a) Więcej
  Rządy ludzi z platformy obywatelskiej , grożniejsze od pandemii covid. 4 godziny temu.
 • Anka powiedział(a) Więcej
  To moze sama sie przejdż i zrób coś dla swojej mamy, a nie tylko zrzędzić potrafisz !!!!! 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

05.01.2021 07:57 wrote:

Zatrudnię na stanowisko kierowcy w hurtowni nabiał-warzywa (Środa Śląska) Kontakt pod nr tel.: 505-171-828…

04.01.2021 19:40 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.:- 03.…

01.01.2021 16:01 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - D O J E Ż D Ż A M - ZADZWOŃ - GOTÓWKA od ręki !! Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże, Sztućce, Srebra, Platery, Porc…

11.12.2020 09:04 wrote:

ŚRODA ŚLĄSKA! INFORMACJA Z GRUPY POMOCOWEJ FB "WIDZIALNA RĘKA": "Dzień dobry Jestem pracownikiem szpitala psychiatrycz…

Artykuły sponsorowane

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayFrom: 17.01.2021 20:00 CET Until: 18.01.2021 09:00 CETpolski: Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -16°C do -15°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 10 km/h. Spodziewaj się utrudnień. Niska temperatury powietrza może stanowić zagroże... więcej informacji.

0
RAZEM