wtorek 26.10.2021

Imieniny: Lucjana Ewarysta

Narada dyrektorów szkół powiatu średzkiego w SP Udanin

Narada dyrektorów szkół powiatu średzkiego w SP Udanin

Śr, 06.10.2021 11:45

5 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Udaninie odbyło się spotkanie dyrektorów szkół i przedszkoli z terenu powiatu średzkiego.


Konferencję poprowadziły panie Ewelina Rabiej-Kulczycka i Bogusława Radecka-Bych, wizytatorki Kuratorium Dolnośląskiego z delegatury w Legnicy. Dyrektor szkoły w Udaninie Bożena Basa powitała zaproszonych gości i podziękowała za tak licznie przybycie na naradę. W spotkaniu uczestniczył także wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk, który skierował do szanownego gremium kilka ciepłych słów oraz zaznaczył, że Gmina Udanin to serce Dolnego Śląska.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z udanińskiej szkoły przygotowali dla dyrektorów niespodziankę. Złożyli im życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Nauczyciela oraz wręczyli piękne upominki.

Obrady obywały się w bardzo miłej atmosferze i dotyczyły zmian, jakie nastąpiły w zakresie sprawowania nadzoru pedagogicznego oraz w prawie oświatowym. Mówiono o statutach szkół i przedszkoli, edukacji włączającej oraz ministerialnych programach. W sprawach różnych poruszono szereg problemów dotyczących organizowania procesów wychowawczo-dydaktycznych w placówkach.

V.Leńska

 

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Adam powiedział(a) Więcej
  Był już basen, darmowe autobusy i i inne cuda na gumce.Kolejna promesa bez pokrycia. Jak na... 3 minut temu
 • No powiedział(a) Więcej
  Za Donalda dostał by Starosta "czapkę śliwek i popalić cygaro" 28 minut temu.
 • nic powiedział(a) Więcej
  remont drogi Jastrzębce -Chomiąża, a co z pozostałym odcinkiem drogi tj. od Środy... 29 minut temu.
 • Ryś powiedział(a) Więcej
  Jak Starosta dostał 15 baniek to już nie krzyczy ***** ***  32 minut temu

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

28.09.2021 13:24 wrote:

Kupię Antyki - Starocie - Stare Pamiątki, Wartościowe Drobiazgi itp. ZA GOTÓWKĘ - ŚRODA ŚLĄSKA i okolice ... Mniejsze Meble, Obrazy i Obr…

0
RAZEM