piątek 26.02.2021

Imieniny: Mirosława Aleksandra

Nowa kuchnia i stołówka w Szkole Podstawowej w Udaninie

Nowa kuchnia i stołówka w Szkole Podstawowej w Udaninie

Cz, 19.09.2019 15:04

Dzisiaj odbył się odbiór wyremontowanej kuchni i stołówki w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie.W odbiorze uczestniczyli:  Wójt Gminy Wojciech Płaziuk, Sekretarz Gminy Andrzej Bielski, Kierownik USC Jan Podedworny, Kierownik referatu ds. środków zewnętrznych, promocji gminy i sportu Agnieszka Pichowicz, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Udaninie Bożena Basa oraz  Skarbnik Gminy Mieczysława Socha i Inspektor Nadzoru  Zbigniew Andruchów. 

Wykonawcą zadania był Pan Lesław Pokorski z Ujazdu Górnego. Prace remontowe obejmowały m.in. nowe posadzki żywiczne w kuchni i na zapleczu kuchennym, malowanie farbami emulsyjnymi pomieszczeń oraz wyburzenie części ściany i wstawienie drzwi przesuwnych, dzięki czemu powstała przestronna i przyjazna najmłodszym dzieciom stołówka. 

Na zrealizowanie zadania Gmina Udanin pozyskała środki z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” w wysokości 80 000 zł. - przy wkładzie własnym Gminy Udanin 20 000 zł. Wartość robót budowlanych wyniosła 71 340 zł. 

W ramach zadania zostały zakupione także stoliki i krzesełka do stołówki oraz wyposażenie kuchni w profesjonalny sprzęt kuchenny t.j.:  patelnię elektryczną, obieraczkę do warzyw, warnik, kotleciarkę i wiele innych – wartość zakupów wyniosła 27 551,84 zł.

Gmina Udanin
powrót na górę

Najnowsze komentarze

 • Jan powiedział(a) Więcej
  Są dobrzy jest ich ponad 10 ciu i piszą że 18 mandatów wystawili przez 18 dni tzn ze średnio 1 dziennie,... 40 minut temu.
 • Hshsh powiedział(a) Więcej
  Co ma wójt do policji yo jest inna sprawa....  48 minut temu.
 • Robert powiedział(a) Więcej
  Dawid. Jestem (byłem) kolegą kierowcy, który zginął w tym wypadku również znam rodzinę. Chcę pomóc... godzinę temu.
 • Anonimowy powiedział(a) Więcej
  Bravo 9 godzin temu.
 • Łysy z brazzers powiedział(a) Więcej
  Wogle instytucje tej gminy są całkiem niewydolne. Ośrodek zdrowia, do którego nie można się dodzwonić,... 11 godzin temu.
 • 123 powiedział(a) Więcej
  Idź z tymi informacjami na policję.  12 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Udanin

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM