poniedziałek 08.03.2021

Imieniny: Beaty Wincentego

1.03.2020 r. podczas II Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" 1.03.2020 r. podczas II Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"

Oświadczenie Wójta Gminy Udanin Wojciecha Płaziuka

Wt, 19.01.2021 10:22

W związku z informacjami i komentarzami pojawiającymi się w mediach informujemy, że Gmina Udanin od początku kadencji pozyskuje dotacje z różnych źródeł.Odbywa się to w oparciu o procedury, kryteria i regulaminy zawarte w naborach i konkursach. Podobnie było w przypadku pozyskanej dotacji z WSSE, o której prawdopodobnie była mowa w materiałach prasowych.

Zgodnie z regulaminem gmina złożyła wniosek, spełniający wymagane kryteria i otrzymała dotację na organizację biegu ,,Tropem Wilczym" w kwocie 1.700,00 zł, po czym w określonym terminie ją rozliczyła.

Jako gmina pozyskujemy z wielu instytucji dotacje, które trafiają na konto Gminy, a po wykorzystaniu są skrupulatnie i zgodnie z przeznaczeniem rozliczane przez gminę.

Należy podkreślić, że są to wszystko inicjatywy służące mieszkańcom gminy Udanin.

Gmina Udanin
powrót na górę
 • Chor powiedział(a) Więcej
  To o co walczyli, a to co wywalczyli to tak jakby dwie różne sprawy. Żołnierz który wstawał z błota pod... 20 minut temu.
 • Chor powiedział(a) Więcej
  Bandytów w ogóle należy piętnować, a nie nazywać ich żołnierzami i nagradzać za zbrodnie gwałty i... 25 minut temu.
 • Marian powiedział(a) Więcej
  Nakazy sanitarne są dla ochrony mieszkańców.Niestety są egoiści,którzy umyślą tylko o sobie. Tych... 9 godzin temu.
 • Grażyna powiedział(a) Więcej
  Lepiej nie pytać włascicieli poniemieckich willi i grodów o ich rodziców czy dziadków.Dzisiaj też jedni... 9 godzin temu.
 • Grażyna powiedział(a) Więcej
  Kto nie szanuje Polskiego rządu Pana M.Morawieckiego ten musi płacić. 9 godzin temu.
 • Nosaaaal powiedział(a) Więcej
  ...tam gdzie mnie nie było. 12 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Udanin

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …