wtorek 20.04.2021

Imieniny: Czesława Agnieszki

"Patriotyzm - obowiązek i zadanie." Oto wyniki konkursu w Udaninie

"Patriotyzm - obowiązek i zadanie." Oto wyniki konkursu w Udaninie

Wt, 24.11.2020 18:41

W tym roku jedną z form uczczenia Narodowego Święta Niepodległości w gminie Udanin był udział w konkursie on-line pt. „Patriotyzm - obowiązek i zadanie”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Udaninie.Uczestnicy mieli za zadanie udokumentować zdjęciem sposób świętowania przez ich rodzinę Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych mieszkańców gminy Udanin, promocja właściwych postaw patriotycznych we wspólnotach rodzinnych, wskazywanie młodemu pokoleniu właściwych wzorców patriotycznych zachowań oraz tworzenie życia kulturowego gminy. Nadesłano wiele ciekawych dokumentów od filmików po zdjęcia. Jednak zgodnie z regulaminem oceniano tylko zdjęcia.

Jury w składzie: przewodnicząca dyrektor szkoły Bożena Basa, Monika Cieślicka, Alicja Filończyk, Joanna Kulpińska, Violetta Leńska - koordynator konkursu, wyłoniło następujących zwycięzców: I miejsce zajęła pani Zofia Łoś z prawnukami, II miejsce zajęły Paulina i Julia Wójciak, Kaja Suszyńska oraz Alan Plizga, trzecią lokatę zdobyli: Amelia, Antonina i Adela Kościółek i Maria Nowek. Wyróżnienia otrzymują: Kuba Zieliński, Marcel Żarczyński, Szymon Jurek z babcią, Biedronki z Ujazdu Górnego, Żabki z Udanina, Pszczółki z Udanina, Kl.0a z Udanina i Kl.0b z Udanina.

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrody będą do odebrania w szkole od 27 listopada, w godz. od 7.30.-14.30.

Nagrodę specjalną konkursu ufundował wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk za co, organizatorzy serdecznie dziękują. To wyróżnienie trafia do Alana Plizgi z Lusiny. Prosimy o skontaktowanie się telefoniczne z Urzędem Gminy w celu omówienia sposobu odbioru nagrody.

Pozakonkursową nagrodę za piękne świętowanie Dnia Niepodległości i wzorową postawę patriotyczną, ufundowaną przez sponsora, otrzymują państwo Stachurscy z Gościsławia.

Wszystkie zdjęcia i inne formy uczczenia Dnia Niepodległości można obejrzeć na stronie
https://www.facebook.com/festiwalpiosenki.patriotycznoreligijnej.1/

Już niedługo zapraszamy mieszkańców gminy Udanin i nie tylko, do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia. Więcej informacji udostępnimy niebawem na stronie fb i stronie internetowej szkoły w Udaninie.

Violetta Leńska
powrót na górę
 • Aga powiedział(a) Więcej
  Szanowni Państwo, ostatnio spacerując po mieście, na... 16 minut temu.
 • Andre powiedział(a) Więcej
  IOPPO Reno4 Z 5G 8/128GB 33 minut temu
 • Kowal powiedział(a) Więcej
  Właśnie,że nie jezdziłem....miałem szofera,ha,ha 2 godziny temu.
 • no tak powiedział(a) Więcej
  Skatepark i osiedle przerosły Pana Inżyniera. Teraz... 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Udanin

Lokalne ogłoszenia drobne

30.03.2021 09:27 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, DOMU, KOLEKCJI - GOTÓWKA od ręki - SZYBKI KONTAKT i DOJAZD ! Kupię Stare Obrazy, Obr…

29.03.2021 04:41 wrote:

Oferuję:- wycinkę drzew,- zrąbkowane gałęzi z wywozem,- przygotowywanie działek pod inwestycję,- karczowanie pni,- usługi melioracyjne,- tr…

18.03.2021 11:20 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! ZDECYDOWANIE KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE od ręk…

14.03.2021 17:54 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. po likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadz…