sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Udanin poniedziałek, 27 czerwiec 2022 13:30


Piknik rowerowy i otwarcie punktu rekreacyjno-widokowego w Dębkach
Doskonała pogoda, duża frekwencja i przepiękne widoki - tak w skrócie można opisać sobotni Letni Piknik Rowerowy w Gminie Udanin połączony z piknikiem. W trakcie wycieczki oficjalnie otwarto nowy punkt widokowy na wzniesieniu Jagodne.


Rajd wystartował z placu Obrońców Ojczyzny w Udaninie o godzinie 10.00, a jego uczestnicy udali się w ośmiokilometrową trasę biegnącą przez Piekary, Konary aż do przysiółka Dębki. Tam na wzniesieniu Jagodne wójt Wojciech Płaziuk, posłanka Agnieszką Soin, nadleśniczy Piotr Wierzbicki i radny Daniel Hurlak dokonali otwarcia nowych wiat rekreacyjno-turystycznych. Następnie rowerzyści mogli poczęstować się kiełbaskami z grilla, lodami, a najmłodsi wzięli udział w konkursie wiedzy przyrodniczej. 

Powstanie punktu widokowego na wzniesieniu Jagodne to efekt dobrej współpracy Gminy Udanin z Nadleśnictwem Jawor. - Od dwóch lat, podczas spotkań z Nadleśniczym Jawor, zabiegałem o to, aby na Dębkach w lesie pokazać piękno naszej Gminy - komentuje wydarzenie wójt Wojciech Płaziuk. - Piękne miejsce, w którym można rekreacyjnie spędzić czas słuchając śpiewu ptaków podziwiając walory naszej Gminy. Dziękuję Panu wicewojewodzie Bogusławowi Szpytmie i nadleśniczemu za wsparcie mojej wizji. Zapraszam mieszkańców Gminy Udanin i Województwa Dolnośląskiego do odwiedzenia tego wyjątkowego i atrakcyjnego miejsca - dodaje wójt Płaziuk.

OLO

 • hahah powiedział(a) Więcej
  oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 2 godziny temu.
 • hehehe powiedział(a) Więcej
  Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 2 godziny temu.
 • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
  Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…