Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Pożar sadzy w kominie - interweniowali strażacy

W Ujeździe Górnym doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostki OSP z Ujazdu Górnego oraz JRG Środa Śląska.


 

Dziś, chwilę przed godziną 9, wpłynęło zgłoszenie do stanowiska kierowania PSP w Środzie Śląskiej od mieszkańca Ujazdu Górnego o pożarze sadzy w kominie. Na miejsce zadysponowano natychmiast miejscową jednostkę OSP oraz jeden zastęp ze Środy Śląskiej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska i ugaszeniu pożaru za pomocą środka gaśniczego, a także sprawdzeniu pomieszczeń czujnikiem wielogazowym i dozorowaniu temperatury komina.

Po godzinie 13, po opanowaniu sytuacji, strażacy zakończyli działania.

(ws) fot. OSP Ujazd Górny

 

Aktualizacja: 30.03.2018 | 22:54


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

NAJNOWSZE PUBLIKACJE



Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.