wtorek 18.01.2022

Imieniny: Małgorzaty Piotra

Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin

Pracownice Urzędu Gminy Udanin przechodzą na zasłużoną emeryturę

Śr, 12.01.2022 21:19

Wiesława Choroś i Anna Browarna, pracownice referatu finansów, 20 grudnia 2021 r. pożegnały się ze swoimi współpracownikami i podziękowały za wszystkie lata spędzone w Urzędzie Gminy Udanin.


Panie nie kryły wzruszenia opowiadając o swoim życiu i dokonaniach, jakie wpłynęły znacząco na rozwój gminy, a koleżanki i koledzy podarowali im prezenty w dowód wdzięczności za wspólne lata pracy.

Natomiast 11 stycznia br. obie panie zostały pożegnane przez Radę Gminy Udanin. Wyrazy wdzięczności za wieloletni wysiłek podejmowany dla dobra lokalnej społeczności, za okazywaną pomoc i życzliwość oraz dobrą współpracę złożyli im wójt Wojciech Płaziuk i przewodniczący rady Janusz Strzelecki.

- Przed Panią Wiesławą oraz Panią Anną nowe wyzwania, doskonały czas na urzeczywistnianie pragnień i pasji, zwolnienie tempa życia, odpoczynek i relaks. Jeszcze raz dziękujemy za wspólne chwile i życzymy dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności - czytamy w informacji opublikowanej na stronie Gminy Udanin.

(mpr)

 • 2
 • 4
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Adam powiedział(a) Więcej
  Jeszcze wyższe zróbcie te progi. Nie można normalnego zrobić, żeby możliwe było... 28 minut temu.
 • Spostrzegawczy# powiedział(a) Więcej
  To już kolejna inwestycja z pieniędzy gminy, która nie jest dopilnowana przez kierownika... 58 minut temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  po prostu potrafie logicznie myslec !!! 10 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

17.12.2021 11:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - GOTÓWKA - ZADZWOŃ NAJLEPSZE CENY - SKUP ANTYKÓW !!!!!!!!!! - Stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, …

10.12.2021 10:48 wrote:

Za darmo oddam dwa foteliki samochodowe dla dzieci w wieku do lat 5 w bardzo dobrym stanie. Miejscowość Środa Śląska - odbiór własny. Konta…