sobota 15.06.2024

Imieniny: Wita Jolanty

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Udanin sobota, 25 maj 2024 11:56


Święto Rodziny w Ujeździe Górnym: Radość, Talent i Wdzięczność

Skomentuj24 maja br. w Ujeździe Górnym miały miejsce uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Był to wyjątkowy dzień, pełen radości, wzruszeń i dumy, który zgromadził rodziny oraz społeczność szkolną, aby wspólnie świętować.


Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin


W wydarzeniu udział wzięli: Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk, Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Udaninie Anna Chorążewska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym Dorota Byra.

Dzieci z klas 0-III Szkoły Podstawowej w Ujeździe Górnym zaprezentowały swoje umiejętności w różnorodnych występach artystycznych. Młodzi artyści pokazali swoje talenty taneczne, wokalne, recytatorskie oraz aktorskie, nawiązując do popularnego hitu kinowego "Akademia Pana Kleksa", a także tematyki związanej z niezwykłą relacją pomiędzy rodzicami a dzieckiem. Dzieci w występ włożyły całe swoje serce, co spotkało się z entuzjastycznym odbiorem publiczności.

Po zakończeniu części artystycznej, dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Te drobne, lecz pełne miłości prezenty, były wyrazem wdzięczności i szacunku dla mam i ojców, którzy zawsze są obok, wspierając i motywując swoje dzieci.

Wszystkim zaangażowanym w organizację tego wspaniałego wydarzenia należą się serdeczne podziękowania za ich trud i zaangażowanie, które przyczyniły się do stworzenia niezapomnianej atmosfery oraz pięknych wspomnień. Szczególne słowa uznania składamy w stronę nauczycieli przygotowujących dzieci do występu: Justyny Pilarskiej – wychowawcy kl. 0, Jolanty Maniowskiej – wychowawcy kl. I, Jadwigi Semczuk – wychowawcy kl. II, Janiny Hojwy – wychowawcy kl. III oraz Anety Korgól.

Uczestnicy uroczystości mogli skorzystać z darmowego badania gęstości kości w specjalnym Osteobusie.

Wydarzenie zostało przygotowane w ramach współpracy Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Udaninie oraz Szkoły Podstawowej w Ujeździe Górnym.

Gmina Udanin

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Gosc mega inteligentny, zadal im konkretne pytanie, dlaczego radni nie beda pracowac charytatywnie dla miasta jako ...
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, ...
Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

ekogroszek baner

ogrody pawlowski trawniki www


warsztat 336224 px

Nie przegap tych artykułów.