wtorek 16.07.2024

Imieniny: Eustachego Marii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Udanin poniedziałek, 11 marzec 2024 11:48


W Dniu Kobiet włoski klimat opanował Udanin

Skomentuj8 marca br. podczas Gminnego Dnia Kobiet, Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk oraz Dyrektor Centrum Bibilioteczno-Kulturalnego w Udaninie Anna Chorążewska serdecznie przywitali kobiety, złożyli im życzenia, wręczyli kwiaty oraz słodkie upominki. Otwierając wydarzenie Dyrektor podziękowała za współpracę Wójtowi, Sekretarzowi, pracownikom oraz Sołtysom za okazaną wszelką pomoc.


Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin


Późnym popołudniem sala gimnastyczna SP Udanin wypełniła się niezwykłym, włoskim klimatem. Wszystko za sprawą Moniki Mariotti - polskiej aktorki teatralnej i filmowej o włoskich korzeniach, oraz jej zespołu. Podczas tego wydarzenia publiczność dowiedziała się, że aktorka potrafi posługiwać się aż sześcioma językami: polskim, włoskim, angielskim, rosyjskim, francuskim i niemieckim. Swoim temperamentem i talentem Monika przeniosła zgromadzonych w prawdziwą podróż po włoskiej kulturze, prezentując zarówno znane, jak i mniej znane włoskie przeboje.

Grupa utalentowanych seniorów z Klubu Seniora w Udaninie oraz Zespół Ludowy „Cicha Woda” z Udanina również zaskoczyli swoim wyjątkowym występem. Mimo dopiero początkującej przygody z kabaretem, seniorzy udowodnili, że talent nie zna wieku.

Niespodzianką wieczoru był występ pięciu zaangażowanych w życie gminy kobiet – urzędniczek, które zaśpiewały przebój Alicji Majewskiej „Być kobietą”.

Gminny Dzień Kobiet w Udaninie okazał się być niezapomnianym wydarzeniem, które połączyło różne pokolenia i dwie kultury – włoską i polską. Radość, śmiech i dobra energia towarzyszyły wszystkim przez cały wieczór, sprawiając że każdy odchodził z uśmiechem na twarzy.

Dzięki takim inicjatywom społeczność lokalna ma okazję spotkać się, integrować i cieszyć wspólnie zorganizowanymi wydarzeniami. Gminny Dzień Kobiet w Udaninie na pewno zostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo.

Gmina Udanin

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

glory

ogrody pawlowski trawniki www


Nie przegap tych artykułów.