niedziela 21.04.2024

Imieniny: Bartosza Feliksa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Udanin poniedziałek, 11 marzec 2024 11:48


W Dniu Kobiet włoski klimat opanował Udanin

Skomentuj8 marca br. podczas Gminnego Dnia Kobiet, Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk oraz Dyrektor Centrum Bibilioteczno-Kulturalnego w Udaninie Anna Chorążewska serdecznie przywitali kobiety, złożyli im życzenia, wręczyli kwiaty oraz słodkie upominki. Otwierając wydarzenie Dyrektor podziękowała za współpracę Wójtowi, Sekretarzowi, pracownikom oraz Sołtysom za okazaną wszelką pomoc.


Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin


Późnym popołudniem sala gimnastyczna SP Udanin wypełniła się niezwykłym, włoskim klimatem. Wszystko za sprawą Moniki Mariotti - polskiej aktorki teatralnej i filmowej o włoskich korzeniach, oraz jej zespołu. Podczas tego wydarzenia publiczność dowiedziała się, że aktorka potrafi posługiwać się aż sześcioma językami: polskim, włoskim, angielskim, rosyjskim, francuskim i niemieckim. Swoim temperamentem i talentem Monika przeniosła zgromadzonych w prawdziwą podróż po włoskiej kulturze, prezentując zarówno znane, jak i mniej znane włoskie przeboje.

Grupa utalentowanych seniorów z Klubu Seniora w Udaninie oraz Zespół Ludowy „Cicha Woda” z Udanina również zaskoczyli swoim wyjątkowym występem. Mimo dopiero początkującej przygody z kabaretem, seniorzy udowodnili, że talent nie zna wieku.

Niespodzianką wieczoru był występ pięciu zaangażowanych w życie gminy kobiet – urzędniczek, które zaśpiewały przebój Alicji Majewskiej „Być kobietą”.

Gminny Dzień Kobiet w Udaninie okazał się być niezapomnianym wydarzeniem, które połączyło różne pokolenia i dwie kultury – włoską i polską. Radość, śmiech i dobra energia towarzyszyły wszystkim przez cały wieczór, sprawiając że każdy odchodził z uśmiechem na twarzy.

Dzięki takim inicjatywom społeczność lokalna ma okazję spotkać się, integrować i cieszyć wspólnie zorganizowanymi wydarzeniami. Gminny Dzień Kobiet w Udaninie na pewno zostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo.

Gmina Udanin

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

ekogroszek baner

Nie przegap tych artykułów.