niedziela 23.06.2024

Imieniny: Wandy Zenona

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Udanin niedziela, 04 luty 2024 10:47


Walentynkowe serce - konkurs dla mieszkańców gminy Udanin

SkomentujCentrum Biblioteczno-Kulturalne w Udaninie zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych z terenu gminy Udanin do udziału w konkursie plastyczno-literackim pod nazwą „Walentynkowe serce”.


Fot. ilustracyjne / pixabay Fot. ilustracyjne / pixabay


Zadanie polega na wykonaniu serca dowolną techniką oraz napisanie lub wybór wiersza o tematyce miłosnej lub romantycznej.

Prace należy składać do 9 lutego br.

421919688 344498858549786 8707931496487518219 n

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNO - LIERACKIEGO

"WALENTYNKOWE SERCE"

Organizator i czas trwania konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Centrum Biblioteczno - Kulturalne w Udaninie, ul. Kościelna 10; 55-340 Udanin, zwana dalej „Organizatorem”.

2. Konkurs objęty jest patronatem Wójta Gminy Udanin Wojciecha Płaziuka.

3. Prace konkursowe należy składać do dnia 09.02.2024 r. w siedzibie Organizatora Udanin ul. Kościelna 1a i jego filiach bibliotecznych w miejscowościach Konary i Ujazd Górny w godzinach otwarcia bibliotek.

Zadania i cele konkursu:

1. Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie serca dowolną techniką oraz napisanie lub wybór wiersza o tematyce miłosnej lub romantycznej.

2. Technika wykonania pracy jest dowolna: rysunek, malarstwo, kolaż, grafika komputerowa i in.

3. Format pracy: dowolny

4. Celem konkursu jest:

- upowszechnienie zainteresowań twórczych i literackich wśród społeczności lokalnej,

- zachęcanie do prezentowania swojej twórczości literackiej,

- rozbudzanie i rozwijanie aktywności artystycznej i twórczego myślenia wśród czytelników,

- rozwijanie kreatywnego myślenia oraz wyobraźni,

- kształtowanie wrażliwości estetycznej,

- promocja CBK w Udaninie

Adresaci konkursu:

1.Konkurs skierowany jest do mieszkańców Gminy Udanin

2 Konkurs obejmuje dwie kategorie wiekowe:

- kategoria I – uczniowie klas 0-3

- kategoria II – uczniowie klas 4-8,

- kategoria III dorośli powyżej 15 lat.

3. Autorem pracy może być tylko jedna osoba.

Zasady konkursu:

1. Każdy uczestnik przygotowuje jedną pracę konkursową.

2. Do konkursu mogą zostać nadesłane prace, które nie były wcześniej publikowane i nagradzane.

3. Uczestnik zgłasza pracę konkursową wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową . Dla uczestników poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda rodziców bądź opiekunów prawnych.

4. Poprzez nadesłanie pracy na konkurs uczestnik oświadcza, że przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do grafiki. Prace zgłaszane na konkurs nie mogą naruszać prawa ani praw osób trzecich.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania prac nie spełniających w/w warunków.

6. Organizator nie zwraca prac biorących udział w konkursie, prac zdyskwalifikowanych, jak również z niego wyłączonych.

Jury i sposób oceny:

1. Organizator powołuje Jury Konkursu, które oceni zgłoszone prace.

2. Jury dokonuje oceny po zakończeniu okresu trwania konkursu we wszystkich kategoriach, biorąc pod uwagę m.in. kreatywność, oryginalność i estetykę nadesłanych prac.

3. Prace będą oceniane według następujących kryteriów:

- zgodność z tematem i regulaminem,

- samodzielny charakter pracy,

- pomysłowość wykonania.

Nagrody:

1. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie ogłoszona 14.02.2023 r. Dodatkowo organizator konkursu powiadomi laureatów telefonicznie.

2. Organizator przewiduje dla laureatów nagrody rzeczowe.

Dodatkowe informacje:

1. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

3. Administratorem Państwa danych osobowych jest Urząd Gminy Udanin reprezentowany przez Wójta z siedzibą w Udaninie, ul. Kościelna 10, 55-340 Udanin, tel: 76/ 744-28-70, e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Został powołany inspektor danych osobowych Pan Tomasz Więckowski i ma Pani/Pan prawo kontaktu z nim za pomocą adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pomocą numeru telefonu (+48) 693 337 954 lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych podanych w zgłoszeniu jest udzielona przez Panią/Pana zgoda - (art. 6 ust. 1 lit. a) oraz (art.. 6. ust. 1 lit. e) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznych lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej Administratorowi, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można uzyskać na naszej stronie internetowej pod adresem www.udanin.pl w zakładce – ochrona danych osobowych.

Postanowienia końcowe:

1. Podane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu.

2. Uczestnik konkursu przez wypełnienie formularza rejestracyjnego oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do zgłoszonej na konkurs pracy.

3. Osoby nagrodzone w konkursie udzielają Organizatorowi zgodę w zakresie utrwalania, zwielokrotniania określoną techniką, wprowadzania do obrotu, wprowadzania do pamięci komputera, publicznego wykonania albo publicznego odtwarzania, wystawiania, wyświetlania i prezentowania w Internecie pracy konkursowej.

4. Organizator gwarantuje autorowi prawo wglądu do jego danych osobowych, a także możliwość ich poprawiania.

5. Autorzy prac bezpłatnie przenoszą na Organizatora wszelkie majątkowe prawa autorskie do przyniesionych prac. Wszyscy uczestnicy konkursu składając pracę wyrażają tym samym zgodę na ich reprodukcję w różnych materiałach informacyjnych: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania (np. elektroniczne, publiczne prezentacje, a także prezentowanie prac/ zdjęć prac na wystawach związanych z działalnością, prowadzonych przez Organizatora).

6. Przystąpienie uczestników do konkursu oznacza wyrażenie przez nich zgody na wykorzystanie ich imion i nazwisk oraz wizerunku w akcjach informacyjnych, reklamowych i promocyjnych związanych z niniejszym konkursem.

7. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883. z późn. zm.).

Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Udaninie

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...
Gosc mega inteligentny, zadal im konkretne pytanie, dlaczego radni nie beda pracowac charytatywnie dla miasta jako ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.