środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. Gmina Udanin / FB Fot. Gmina Udanin / FB

Warsztaty przyrodnicze w Kolorowym Przedszkolu w Udaninie

Cz, 10.06.2021 14:15

W styczniu 2021 r. na trenie Gminy Udanin utworzono II oddział przedszkolny przy szkole podstawowej w Udaninie.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„ Kolorowe Przedszkole – dziecko w swoim żywiole” - to hasło przewodnie realizowanego projektu i wszystkich podejmowanych działań. Poza adaptacją pomieszczeń (sal przedszkolnych oraz bawialni) dzieciom uczęszczającym do przedszkola zapewniono dostęp do zajęć dodatkowych (rytmika, przyroda, logopeda, itp.) oraz zaplanowano wycieczki.

Pandemia Covid-19 nie pozwoliła na realizację wyjazdów, w zamian zaproponowano dzieciom udział w warsztatach przyrodniczych, które odbyły się 7 czerwca br. Przedszkolaków tego dnia odwiedziły gady oraz ssaki. Dzieci chętnie wysłuchały pogadanki o zachowaniach zwierząt i ich potrzebach środowiskowych. Były niezwykle zainteresowane opowiadanymi ciekawostkami – dowiedziały się m.in. dlaczego królik ma duże uszy i czy jeż nosi jabłka na kolcach.

Każde dziecko mogło z bliska zobaczyć, jak wyglądają poszczególne zwierzątka. Pod czujnym okiem prowadzących dzieci miały również możliwość ich dotknięcia.

Zobaczcie jak wyglądały zajęcia.

(gm)

 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Woytek Kopacz powiedział(a) Więcej
  Anno i Wiktorze to dzięki waszej przychylności i pomocy wiele inicjatyw obywatelskich doszlo do szczęśliwego finalu. Dziękuję za 21 lat... 2 godziny temu.
 • Tak sobie myśle powiedział(a) Więcej
  Powiadasz ze zanles wielu takich..pewnie sami dobrowolnie zgodzili się być szczurami laboratoryjnymi i teraz jest jak jest...ale dobrze oby jak... 2 godziny temu.
 • Marek powiedział(a) Więcej
  A jak pisał burmistrz do starosty zeby cos z tym zrobil to powiat przeprosin chcial ze nie ich punkt. To w koncu kto tym zarzadza i czy Burdzy ktory... 9 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…