Wigilia w Klubie Seniora w Udaninie
Publikacja: 18.12.2025 14:56
Aktualizacja: 18.12.2025 14:56
oprac. TVi ROLAND
18 grudnia br., na zaproszenie Kierownik Gminnego Ośrodka w Udaninie Karoliny Strzeleckiej oraz Członków Klubu Seniora w Udaninie, Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk, wraz z Sekretarzem Gminy Andrzejem Bielskim oraz Skarbnikiem Bożeną Trawińską, uczestniczyli w uroczystej wigilii zorganizowanej w Klubie Seniora.
galeria

Fot. Organizatorzy
Spotkanie przebiegało w ciepłej, serdecznej atmosferze, pełnej świątecznych życzeń, rozmów i wspólnego kolędowania.
Gmina Udanin
Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
GALERIA
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343











