Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Wspólne działania na rzecz gospodarki wodnej – spotkanie w Udaninie

14 listopada 2025 roku w Urzędzie Gminy Udanin odbyło się spotkanie zainicjowane przez Wójta Gminy oraz przedstawicieli Wód Polskich.

galeria

W spotkaniu wzięli udział m.in.: Zastępca Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu – Robert Łazik, Kierownik Nadzoru Wodnego w Środzie Śląskiej – Agnieszka Łyczko, Wójt Gminy Udanin – Wojciech Płaziuk , przedstawiciele Wód Polskich oraz przedstawiciele gmin z powiatu średzkiego.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i omówienia kwestii związanych z gospodarką wodną w regionie.

Gmina Udanin


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

GALERIA

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.