Wspólne działania na rzecz gospodarki wodnej – spotkanie w Udaninie
Publikacja: 14.11.2025 13:05
Aktualizacja: 01.12.2025 14:18
oprac. TVi ROLAND
14 listopada 2025 roku w Urzędzie Gminy Udanin odbyło się spotkanie zainicjowane przez Wójta Gminy oraz przedstawicieli Wód Polskich.
galeria

W spotkaniu wzięli udział m.in.: Zastępca Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu – Robert Łazik, Kierownik Nadzoru Wodnego w Środzie Śląskiej – Agnieszka Łyczko, Wójt Gminy Udanin – Wojciech Płaziuk , przedstawiciele Wód Polskich oraz przedstawiciele gmin z powiatu średzkiego.
Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i omówienia kwestii związanych z gospodarką wodną w regionie.
Gmina Udanin
Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
GALERIA
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343








