sobota 24.02.2024

Imieniny: Macieja Marka

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Udanin wtorek, 09 styczeń 2024 17:24


Wspólny wkład w bezpieczeństwo. Nowy radiowóz dla policjantów z Posterunku Policji w Udaninie

SkomentujW miniony poniedziałek tj. 8 stycznia br. przed Urzędem Gminy w Udaninie odbyło się uroczyste przekazanie nowego, oznakowanego radiowozu marki Kia Ceed. Samochód ten będzie niewątpliwie znacznym wzmocnieniem technicznym w codziennej służbie funkcjonariuszy na rzecz bezpieczeństwa. Zakup pojazdu służbowego możliwy był dzięki dofinansowaniu przez samorząd lokalny. Nowy samochód wykorzystywany będzie przez funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Udaninie.


Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Flota udanińskiego Posterunku Policji powiększyła się o nowy radiowóz marki Kia Ceed. Pojazd oznakowany, w nowych barwach kolorystycznych został zakupiony dzięki zaangażowaniu i wsparciu Wójta Gminy Udanin - Wojciecha Płaziuka, przy akceptacji Rady Gminy Udanin, z budżetu Gminy przez współfinansowanie zakupu z budżetem Policji. Uzupełnienie floty pojazdów miejscowego Posterunku, bez wątpienia przyczyni się do poprawy stanu bezpieczeństwa lokalnych mieszkańców oraz usprawni dotarcie do osób potrzebujących pomocy.

Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej młodszy inspektor Dariusz Smoliński podziękował Wójtowi Gminy Udanin – Wojciechowi Płaziukowi oraz lokalnym samorządowcom za wszelkie wsparcie dla mundurowych oraz dobrą współpracę, która od wielu już lat procentuje, poczynając od wkładu w reaktywację Posterunku Policji w Udaninie w 2020 roku, po współfinansowanie zakupu pojazdu służbowego.

Okazane wsparcie jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy i zaufania, jakimi lokalny samorząd darzy miejscowych mundurowych, ale też wspólnej dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. 
Wszelkie te działania, a także współpraca z samorządem lokalnym doskonale wpisują się w podstawowe zadania Policji wynikające z art. 1 ustawy o Policji.

Bezpieczeństwo mieszkańców jest naszym wspólnym priorytetem.

To już kolejne wsparcie finansowe przekazane Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przez lokalne samorządy. Wcześniej nowe radiowozy otrzymali funkcjonariusze z Posterunku Policji w Miękini, teraz flota samochodowa powiększyła się również w Posterunku Policji w Udaninie. 

KPP Środa Śląska
sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

glory

stihl

Nie przegap tych artykułów.